PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

6,7 10 1 146158
6,1 40
ocen krytyków
Czarna Pantera
Przesyt, kryzys, nuda – to niekoniecznie złe rzeczy. Zagoniony do ślepego zaułka powtarzalności gatunek... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Najmocniejszym punktem filmu Marvela jest soundtrack, od czasu "Strażników Galaktyki" nie mieliśmy tylu dobrych utworów w jednym filmie MCU. Kolejną zaletą jest finałowy pojedynek, który w otoczeniu osobliwych strojów mieszkańców Wakandy ogląda się bardzo przyjemnie. więcej
To dobrze nakręcone widowisko, typowe dla tej wytwórni. Jest zabawnie, w odpowiednim momencie pouczająco i nie nudzi, czyli dostajemy wszystko to, do czego Marvell nas przyzwyczaił. Najnowsze dzieło nie jest ani leprze, ani gorsze od poprzednich, ale na pewno nie jest stratą czasu obejrzenie go.  więcej
Gdyby pięć lat temu ktoś mi powiedział, że produkcje Marvela będą jednocześnie poruszać ważne kwestie społeczno-polityczne, mieć niezwykłą wartość wizualno-artystyczną, charakteryzować się symboliką, kontrastem i możliwością interpretacji, będąc cały czas niezwykle przyjemnym i angażującym kinem rozrywkowym – nie uwierzyłbym. A jednak! "Czarna Pantera" naprawdę posiada wszystkie te cechy i jest jak na razie najlepszym filmem z MCU. więcej