PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1025}

Czarownice z Eastwick

The Witches of Eastwick
7,0 41 804
oceny
7,0 10 1 41804
6,3 9
ocen krytyków
Czarownice z Eastwick
powrót do forum filmu Czarownice z Eastwick

Pozornie lekki film o głębokim przesłaniu. Kobiety same nie wiedzą czego tak naprawdę chcą od mężczyzny. Mężczyźni natomiast, nie wiem jak by się starli spełniając najskrytsze kobiece marzenia i tak nie zlikwidują u nich uczucia niedosytu. Scena w kościele z pestkami zagrana przez Nicholsona rewelacyjnie. Powinna być puszczana przed każdym ślubem, by to życie nie stało się czarną komedią, a cytaty z niej przekazywane z ojca na syna?

Tygrysek_11

Brawo, Brawo, BRAVIS, Tygrysku, za podjęcie tej ważkiej kwestii! W istocie film mówi wiele o kobietach, z którymi nawet diabeł wcielony Jack Nicholson nie ma szans. Nie sposób im dogodzić, zawsze będą narzekać. Nam, mężczyznom, chodzi tylko o jedno - nie jesteśmy zbyt skomplikowani i na ogół dobrze się z tym czujemy. Natomiast kobiety... To już zupełnie inna bajka. Muszą bez końca przebierać w samcach, zanim uznają, że wybrały tego jednego jedynego. Oczywiście przy wybieraniu kierują się złymi kryteriami, więc wiążą się z prymitywami. Ech, szkoda słów...

Vuzz

ohh a wy biedaki całe życie za jedną spódniczką... złe kryteria... a niektorych z Was jakież są? częstokroć nielepsze...

użytkownik usunięty
Vuzz

co prawda późno odpowiadam ale eeeeeee tam ja jestem fajną dziewczyną i nie przebieram:) może dlatego bo wychował mnie ojciec i brat:) szanuje mężczyzn a kobiety są bardzo uczuciowe i niektóre naprawdę wspaniałe tylko pragną być kochane i czuć się że są jedyne dla własnego faceta to wszystko czasami trafiają na prymitywów bo nie niektóre nie mają dobrej intuicji ale przecież z czasem i tak zauważą że nie mają o czym z takim gadać, ale tak się zdarza że czasami mądry facet trafia na prymitywną kobietę

Tygrysek_11

Dokładnie, scena w kościele jest rewelacyjna. "Powodzie" - hehe. Temat jest niemozliwy do rozwiązania. Na kobiety trzeba uważać, i to bardzo ;)

ocenił(a) film na 9
Tygrysek_11

frustraci ;)



<za krótki>
<nadal za krótki>

ocenił(a) film na 7
Sol

A ja-jako przedstawicielka kobiet na tym forum-popieram. Żal mi było Nicholsona, który tak bardzo się starał... i dostał w zamian pestki i pierze...

użytkownik usunięty
mrs_robinson

Kobiety należy szanować.

ocenił(a) film na 10
mrs_robinson

I tak miał szczęście, że się z którąś nie ożenił. :) Przed ślubem mężczyzna wzbudza jeszcze trochę zainteresowania, ale po ślubie staje się jedynie jednym z narzędzi do wychowywania dzieci. ;) Moja rada jest taka: Do pięćdziesiątki (lub pełnoletności dzieci) mężczyzna powinien mieszkać z tymi których kocha, a później z tymi którzy jego kochają. Czyli powinien wrócić do rodziców. ;)

ocenił(a) film na 10
Tygrysek_11

Polskie uzupełnienie filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I

;)

ocenił(a) film na 9
Tygrysek_11

No coz, szczesliwie jestesmy tez jednym z narzedzi do produkcji dzieci. A w tym pomagamy, cytujac z jednego z polskich filmow, nie bez przyjemnosci:)))
Po lekturze tego filmu czasem zastanawiam sie, czy to jednak kobiety nie sa bardziej bezwgledne od mezczyzn?

użytkownik usunięty
mrs_robinson

Też mi go było szkoda.

ocenił(a) film na 8
Tygrysek_11

ojej. to świetna komedia o wymyślonych postaciach, a tu, widzę, ludkowie urządzają seans kuchennej psychologii i socjologii relacji męsko-damskich ;)
najlepszy był wpis: bo kobiety są uczuciowe. na miejscu mężczyzn ostro bym się wkurzyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones