PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1025}

Czarownice z Eastwick

The Witches of Eastwick
7,0 41 852
oceny
7,0 10 1 41852
6,3 9
ocen krytyków
Czarownice z Eastwick
powrót do forum filmu Czarownice z Eastwick

Ludzie wy albo potraciliście wyobraźnię i dobry gust,albo wam 3D, mózgi wygryzły...Pisać o takim filmie,że jest jest przeciętny i nic szczególnego????

użytkownik usunięty
trisagion3

a co w nim takiego szczególnego?

trisagion3

Szczególny jest klimacik, komizm sytuacyjny, gagi, muzyka odpowiednia w odpowiednim momencie. Osobiście uwielbiam motyw : grubego, brzydkiego, łysawego, z krzywymi nogami , starego piernika w roli bożyszcza - marzenia 3 niezłych kobiet. Nicholson mimo "idealnych" warunków fizycznych przekonuje , że jest boski...Uwielbiam Go w tej roli! A tekst przy pestkach : "Sam je tego nauczyłem" - wymiata! I scena kiedy kobietki marzą a muzyka z burzą szaleją i On jedzie...

ocenił(a) film na 9
trisagion3

bawo!!! niestety jestem zszokowana opiniami o tym filmie. Moim zdnaiem super - świetnie zagrany zwłaszcza i za to juz przynajmniej 8.

trisagion3

Arcydzieło!Bez dwóch zdań!Niestety w Polsce Inteligencji już nie ma!

ocenił(a) film na 8
stiw6na9

Przeczytałem pierwszą ciekawostkę (tę o Murray'u) i nie wiem, czy film osiągnąłby taki sukces bez tego nieco nawiedzonego wyrazu twarzy Nicholsona. Oglądałem go kilka razy i nadal nie wieje nudą. Pozostaje się cieszyć, że to jego wybrano, bo choć wymieniony wyżej aktor również jest świetny, to nie pasuje mi do roli. Panie zagrały koncertowo, nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 9
trisagion3

Zapewne te negatywne oceny wynikają z faktu, że w filmie jest utrzymany klimat oraz mamy dużo dobrej gry aktorskiej, ale mało efektów specjalnych ...

PS: wyjaśnienie dla miłośników 3D i innych bajerów: to była ironia.

ocenił(a) film na 5
trisagion3

Już nie przesadzaj. Każdy ma swój gusti swoje zdanie. A ocena 10 to tez niezbyt obiektywna nota.

ocenił(a) film na 9
trisagion3

Film jest zaje...sty . Podajcie cos w ten desen albo w desen " ze smiercią jej do twarzy "

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Lsnienie i Lot nad kukulczym gniazdem z Nicholsonem jesli jakims cudem nie widziales

ocenił(a) film na 9
annaboo

Widzialem . Za to nie widze podobienstwa "lotu . ." do " czarownic .. " a do " ze smiercią" to juz wgl

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Tj czat Czarownic,nie nawiazywałąm do drugiego filmu. A tak w ogóle to mysłalam,ze pytasz o szalenstwa zawarte w filmie, a nie tylko powierzchowne podobienstwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones