PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782092}

Czas mroku

Darkest Hour
7,0 60 289
ocen
7,0 10 1 60289
6,1 37
ocen krytyków
Czas mroku
powrót do forum filmu Czas mroku

Oldman jak zwykle nie próżnuje. Tym razem jednak, choćbym chciała, nie mogę się dopatrzeć najmniejszego podobieństwa! Po obejrzeniu zwiastuna byłam przekonana, że to inny aktor.

Volchitsa

Ja również, aż obejrzałem trailer drugi raz aby znaleźć jakiekolwiek podobieństwo lecz na próżno. Niesamowita charakteryzacja

ocenił(a) film na 8
Bawelnianooki_Joe

Wróciłem właśnie z kina. Moim zdaniem bardzo dobrze zagrana rola. Wiadomo, Oldman aktorsko miażdży. Momentami lekko karykaturalnie, ale ogólnie na plus. Zawsze uważałem, że w roli Churchilla dobrze sprawił się Albert Finney-z racji naturalnego podobieństwa. Oldman aktorsko go zjadł, jednak w 'wyglądzie' pomogła mu charakteryzacja. Gdyby stworzył z tych 2 ról jedną, to byłby ideał...i pomimo całej charakteryzacji widać, że to Gary. Nie da się go pomylić.

ocenił(a) film na 6
Pucha10

niestety.

ocenił(a) film na 5
Volchitsa

Ja będąc w kinie i widząc zwiastun poznałam Oldmana po oczach (uwielbiam gościa!) ale trudno mi było uwierzyć, że to naprawdę on. Film na pewno obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones