PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773236}

Czerwona jaskółka

Red Sparrow
7,0 94 435
ocen
7,0 10 1 94435
5,7 12
ocen krytyków
Czerwona jaskółka
powrót do forum filmu Czerwona jaskółka

Jak wyżej? Jaka Finlandia?! Ten co to pisał to chyba zrobił Finlandię zanim napisał.

ocenił(a) film na 6
Bzyku1990

też się wczoraj zastanawiałem, kiedy ją przeoczyłem :)

Bzyku1990

Spójrz na twórców strony. Trzeba sobie punkty nabijać.

ocenił(a) film na 7
Bzyku1990

Jestem świeżo po seansie, przeczytałam opis i też nie wierzę swoim oczom. Jaka Finlandia do cholery?!

ocenił(a) film na 8
Bzyku1990

W książce Nate i Dominika są w Finlandii, a opis jest prawie identyczny jak książki, więc może ktoś się nie pofatygował obejrzeć

angelface_98

Recenzent filmu stwierdził, że "Jaskółka" usypia, więc nie pewnie stąd ta Finlanda. Po prostu obudził się na napisach końcowych...

radek_b2

Wcale bym się nie zdziwiła bo film ciągnie się jak flaki z olejem. Po przeczytaniu książki liczyłam na wartka akcję, porządny rys psychologiczny głównej bohaterki. Zawiodłam się na całej linii

ocenił(a) film na 6
angelface_98

Chyba masz rację. Skopiowali opis książkowy. Żenująca wpadka twórców strony.

Bzyku1990

No jak? To Budapeszt nie jest stolicą Finlandii?:D

użytkownik usunięty
Mike-l

To fakt, a poza tym jak się pisze recenzję pijąc finlandię, to poza tym, że literki się rozmazują, słowa płyną bez ładu i składu, a zdania są pozbawione sensu, również wszystko z Finlandią się kojarzy. Taki klimat w redakcji....

ocenił(a) film na 6

hhhhaahahha P.S. to uzytkownicy dodaja zarysy fabuły, nie redakcja. Może ktoś po imprezie pomyślał, że zrobi coś dobrego dla ludzkości i doda coś na FW :-D

ocenił(a) film na 6
Mike-l

Nie.Stolicą Budapesztu jest Antanarywa. Jasna sprawa?

ocenił(a) film na 7
Bzyku1990

no właśnie, to był Budapeszt D:

ocenił(a) film na 6
Bzyku1990

... i pewnie jak se puszcza Kobranockę pod prysznicem to też śpiewa:... bo kocham Cię jak Finlandię!!! :)

ocenił(a) film na 6
Bzyku1990

Już chciałam pisać, że autor opisu filmu nie pofatygował się, by go obejrzeć - bo pół akcji dzieje się w Budapeszcie:). Jaka Finlandia:)??

Bzyku1990

Zapewne Ugrofinowie mu się popier**lili ;)

ocenił(a) film na 1
Bzyku1990

to jest to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones