PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794705}

Czwarta władza

The Post
6,6 50 419
ocen
6,6 10 1 50419
6,6 37
ocen krytyków
Czwarta władza
powrót do forum filmu Czwarta władza

Witam

Byłem dziś na pokazie przedpremierowym. Szedłem z duszą na ramieniu spodziewając się odcinania kuponów od sławy i na prędce skleconej upolitycznionej szmirze z antytrumpowym podtekstem.
Po seansie mogę napisać jedno - myliłem się. Czwarta władza to trzymający w napięciu obraz z doskonale oddanymi realiami pracy w gazecie zajmującej się tematami rządowymi. Moim zdaniem w tak kameralnym filmie Spielbierg pokazał swój kunszt - jak można ze statycznej historii o pisaniu artykułu zrobić bardzo dynamiczny, targający emocjami widza obraz. Z żywych reakcji widowni można wywnioskowac że innym ten film też się spodobał. Hanks i Streep stworzyli bardzo ciekawy duet. Warto 9/10

sergii

"doskonale oddanymi realiami pracy w gazecie"

Pan pracuje w jakiejś gazecie? W USA?

ocenił(a) film na 5
sergii

dynamika i zarazem najlepsza cześć filmu była na początku, gdy się strzelali i na końcu gdy drukowali gazetę

HanzoHatori

Tak, zgadzam się z tym. Do tego świetna scena gdzieś pośrodku filmu, gdy Graham podejmuje decyzję, czy publikować, czy nie.

ocenił(a) film na 8
sergii

tak mi się tylko nasunęło ,warto mieć niezależne sądy ......

ocenił(a) film na 6
sergii

Z tą dynamiką bym nie przesadzała... ☺

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones