PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765956}

Dżungla

Jungle
6,6 39 755
ocen
6,6 10 1 39755
5,5 4
oceny krytyków
Dżungla
powrót do forum filmu Dżungla

Niesamowite scenerie zapadające w pamięć, klimat osamotnienia i niepowtarzalny nastrój zabierają w niecodzienną podróż życia. Czym jest przyjaźń, jaki cel ma dzieciństwo i jaki jest sens życia, te pytania nasuwają się podczas oglądania filmu. Jestem pod wielkim wrażeniem.

ocenił(a) film na 8
Felipesku

Może zasugerowałem się tym wpisem, ale właśnie o tym myślałem pod czas seansu.

ocenił(a) film na 5
Felipesku

Mam zupełnie odmienne zdanie na temat filmu. Kompletnie nieudany, źle zagrany, płytki, banalny wręcz, aż jestem zdziwiony że ta historia wydarzyła się naprawdę. Jednak wracając do odpowiedzi na twój komentarz, wg mnie ta ich przyjaźń to bardziej "ledwo znajomość". Film dziwny.

ocenił(a) film na 8
fizzlymike

Cóż mogę rzec na takie słowa, o gustach się nie dyskutuje. Nie była to twoja przygoda roku :D

fizzlymike

Mam podobnie. Mnie też nie zachwycił. Lubię filmy tego rodzaju ale porównując go do np : "All is lost" wypadł kiepsko. Zupełnie niepotrzebne twórcy uparli się żeby szokować zakrwawionymi nogami czy pasożytami. Może nie potrafili inaczej pokazać jak straszliwa to była przygoda.
Ale właśnie najważniejszych aspektów: osamotnienia i bezradności jakoś tu nie znalazłem.
Podsumowując. Nie jest najgorzej ale spodziewałem się więcej.

Wiatrak99

A jeszcze jedno. Scena z sępami na drzewie i kolesiem pod... już to widziałem. W Bolku i Lolku. Serio.

ocenił(a) film na 10
Wiatrak99

Niestety bracie taka jest dżungla. Albo Ty zjadasz innych slbo Ciebie zjadają.

Wiatrak99

"Zupełnie niepotrzebne twórcy uparli się żeby szokować zakrwawionymi nogami czy pasożytami"
Czytałam trochę więcej o tym gościu. Jemu już nawet te nogi nie krwawiły tylko gniły. Więc to co pokazali na filmie było wersją light :)

ocenił(a) film na 6
Wiatrak99

Jak możesz porównywać te dwa filmy? Nieporozumienie jakieś...

Corderosa

A dlaczego nie? Z dalekiej perspektywy oba traktują o tym samym. Człowiek kontra przyroda.

ocenił(a) film na 10
fizzlymike

Nie obraź się za to co powiem, ale Ty chyba nie wiesz do czego jest zdolna siła natury. Nie wygrasz z nią. Wg mnie mnie film jest elegancki. A jeśli w to nie wierzysz to trudno twoja sprawa. Inny to rzucił by się ze skały bo by nie wytrzymał, ale Yossi nie dał ciała i zrobił wszystko żeby przeżyć.

Felipesku

8 ? za co , za 2 h zmarnowane z zycia ?

ocenił(a) film na 8
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LANC1980

"bałwanie"... Co za dziad.
Wypowiedz się nt. filmu w jakiś konstruktywny sposób. Widać, że umiejętność pisania masz. Teraz pora na kolejny krok, bo opinia w stylu "film do dupy", jest raczej na poziomie sfrustrowanego gimnazjalisty. Myśl, pisz, próbuj. Zobaczysz. Z czasem zacznie procentować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
LANC1980

Noo, przesadziłeś, to jest dziełko na typowe 3. Co dziwne, tylko w tej słabiźnie się różnimy, a oceny innych "wspólnie" obejrzanych filmów mamy identyczne. Pozdrawiam.

Krzypur

Pozdro :)

ocenił(a) film na 10
Felipesku

Zgadzam się w 100%. Film jest genialnie nagrany. I ukazuje to co może z Tobą zrobić jeśli nie okaże się jej pokory.

ocenił(a) film na 8
Felipesku

Początkowo oglądamy piękne widoki i przemiłych tubylców. Wtedy mamy ochotę wyruszyć do tej wspaniałej krainy z dala od zgiełku miast.
Jednak potem zaczyna się zapierający dech w piersiach survival. Walka o przeżycie. Napięcie sięga zenitu. Wzbogacone o obrzydliwe smaczki. Aż dochodzimy do kompletnej rezygnacji i depresji. Wtedy odechciewa się egzotycznych przeżyć.
Świetny film, choć miejscami na granicy przesady artystycznej.
Jedyną wadą są wstawki filmowe w ogóle nie pasujące do reszty filmu.

ocenił(a) film na 4
conneryfan

Nie zgadzam się z Tobą, ten film nie jest świetny, tylko jest arcydziełem wszechczasów !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones