PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795760}

DJ

6,3 1 284
oceny
6,3 10 1 1284
1,8 6
ocen krytyków
DJ
powrót do forum filmu DJ

zalety

ocenił(a) film na 5

Wszyscy skupiacie się na wadach, ale jednak film ma swoje momenty i plusy
1) Moim zdaniem naprawdę dobra muzyka
2) Świetne zdjęcia
3) naprawdę zaskakujące i nietypowe jak na polski film zakończenie
4) scena rozmowy bohaterki z kapitanem statku

Film jest...dziwny. Rozumiem hejty, ale kilka rzeczy naprawdę mi się podobało. Nie tylko te, które wymieniłem, po prostu w całym tym dziwacznym filmie były naprawdę intrygujące sceny, wręcz hiponotyzujące

ocenił(a) film na 6
Novakovsky

Ja również rozumiem ten ogólny śmiech z "drewnianych dialogów", które momentami bywają naprawdę niezręczne, ale litości, ile można powtarzać to samo...? Plusów faktycznie można trochę znaleźć.
Do świetnych zdjęć dodałabym lokacje, bo te dwie rzeczy idą w parze przecież (bajeczna Ibiza, Londyn, sceny na statku). Poza tym pokazanie, że praca DJ-a to krew, pot i łzy, a nie sama zabawa. Fajne były te ujęcia, które stawiały widza po tej samej stronie konsolety, co bohaterkę.
A, do tego ciemna strona sukcesu i przemysłu muzycznego... coś bym jeszcze znalazła, ale nie chce mi się w tej chwili litanii wypisywać.

ocenił(a) film na 5
miniaturcia

fajna była też ta scena, gdzie Maja występowała z Oscarem na tym białym przyjęciu

ocenił(a) film na 6
Novakovsky

I jeszcze ciuchy Mai ;) jej niewymuszony luz też mi się podobał, to samo jeśli chodzi o jej mentora :)))

ocenił(a) film na 7
Novakovsky

Film w sumie skończył się happy endem, jestem ciekawa, czy poprzedzające go jedno wydarzenie (Steve) faktycznie miało miejsce.

ocenił(a) film na 6
Bella_88

"Happy endem" bym tego absolutnie nie nazwała. Owszem, bohaterka odniosła sukces, ale idąc, że tak powiem, po trupach do celu. Na samym końcu nie jest w stanie nawet wyjść na scenę, jest bliska kompletnego załamania ze względu na wyrzuty sumienia, a dzieje się to świeżo po całym tym zdarzeniu, więc łatwo przewidzieć że będzie z nią tylko coraz gorzej. Sukces bardzo powierzchowny

ocenił(a) film na 6
miniaturcia

Ona nie zabiła swojego kolegi, to był przypadek, który fakt, wykorzystała, ale ratować nie było już czego. A na scenę wyjść nie mogła nie z powodu wyrzutów sumienia, ale raczej ze strachu przed porażką. Było z nią słabo przed sukcesem, przeżyła dwie traumatyczne odejścia, więc myślę, że co ją nie zabije to wzmocni.

ocenił(a) film na 6
Jendryn

i korzystając z wypadku, przywłaszczyła sobie cudzy utwór, robiąc na nim karierę... Nie powiesz chyba, że to w porządku

ocenił(a) film na 6
Bella_88

Aha, i tu mi się przypomniał jeszcze moment który mi się podobał, a mianowicie jak na końcu Mini dzwoni na pocztę głosową, żeby posłuchać głosu dziadka. Taka mała rzecz, a przypominamy sobie wraz z nią całą drogę, jaką przeszła od początku i zestawiamy tę wcześniejszą Maję z osobą, którą się stała. Drobna scenka, a jaka wyraźna.

Novakovsky

Scena rozmowy na statku wyszła naprawdę nieźle, fajne zderzenie pokoleń im wyszło. A jeszcze fajniej to, że lata mijają, a problemy z brakiem drugiej połówki są te same.

Novakovsky

Ciekawy jestem ile dziś zarabia klakier ;)

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 7
sixty_nine

Manager Mini? Pewnie zdążył zarobić sporo, a pierwowzór bohaterki, facet już odszedł ze świata muzyki klubowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones