PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 481
ocen
8,2 10 1 114481
8,5 30
ocen krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Jak dla mnie ten film jest lepszy od ojca chrzestnego i powinien zdobyć o wiele więcej nagród za muzykę za reżyserię, scenariusz no ale cóż :(.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
bjolog

To prawda, ale jak na doceniony film miał jakąś 1 nędzną nominację do złotego globa.

ocenił(a) film na 8
elozero250

Jak dla mnie ten film jest bardzo dobry ile trwa cos kolo 3 godzin chyba ... Niektórych może nudzil itp ja osobiście do oglądałem 3 razy co prawda dawno temu ale bardzo mi się podobał i jak dla mnie tez byl lepszy od ojca

ocenił(a) film na 10
elozero250

Wersja dla amerykańskich film została ucięta z 269 min do 139, więc nic dziwnego. Co by ci reżyserowie zrobili bez 'porad' studia?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
elozero250

"Dawno temu w Ameryce" to film o żydowskich mafiozach rządzących/współrządzących światem mafijnym USA zrobiony przez Włocha.
M.in. "koszer mafia" była tematem tabu w USA do lat 90. gdy zaczęły się pojawiać na szeroką skalę pierwsze dokumenty o twórcy "nowoczesnej mafii" Rothsteinie - połączenie politycznych wpływów, biznesu i gangsterski - czy Lanskym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones