PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797584}
3,5 3 551
ocen
3,5 10 1 3551
Day of the Dead: Bloodline
powrót do forum filmu Day of the Dead: Bloodline

To pierwszy film o zombiakach, który mi się spodobał. Może dlatego, ze nie wiele tu samych zombiaków, a sporo fabuły, konfliktów i emocji między bohaterami, dialogi na poziomie "normalnym", a wszystko sfilmowane w przyzwoity sposób. I choć to wszystko już gdzieś było ("Jestem Legendą" itp.) to fil nie jest banalny (ciekawy wątek Maxa) i po obejrzeniu nie miałem poczucia straty czasu. Zgrabny film do obejrzenia z przyjaciółmi przy piwku w piątkowy wieczór.

Sony_West

niestety muszę dodać łyżkę dziegciu do tej beczułki miodu poprzednika...

Film na pierwszy rzut oka fajny, budżet wystarczający aby oglądało się to przyjemnie, gore jak trzeba, pomysł na film niezły. "Ale", postać głównej bohaterki i generalnie niektóre decyzje są tak irracjonalne, żeby nie powiedzieć głupie, że odejmuje to filmowi nutkę realizmu. Widz nie poczuje, że mógł by się przenieść do scenariusza, bo zbyt często w tyle głowy pozostaje myśl "po kiego czorta te tępaki to zrobiły".

Uwielbiam kiczowate filmy o umarlakach, jednak głupota bijąca z niektórych scen (szczególnie w drugiej połowie filmu) nie pozwala mi dać wyżej 4 temu filmowi. Jeśli komuś to nie przeszkadza szóstka wydaje się w pełni zasłużona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones