PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797584}
3,5 3 551
ocen
3,5 10 1 3551
Day of the Dead: Bloodline
powrót do forum filmu Day of the Dead: Bloodline

Z całej tej pięknej opowiastki, jak dla mnie zmartwychwstały "Joker" to największy bystrzak ze wszystkich, i przy tym jeszcze nie zły romantyk.
Więc historia zaczyna się tak, było ich dwóch, każdy ją kochał i zabiegał jak umiał, kogo wybierze Ona? Max,jeszcze jako człowiek podkochiwał się w Zoe, nawet wypisał na sobie jej imię,żeby nigdy o nim nie zapomniała. Ta jednak zapomniała, po pieciu latach, ma już innego...

Jednak po tych pięciu latach ziemia wygląda nieco inaczej. Zoe namawia swoich kumpli Żołnierzy specjalnej troski, aby przejechać się na wycieczkę, ciągnie ją w stare miejsca.. zdobywa leki itp, ale musi sobie jeszcze trochę sama pobiegać w nocy i odgrywać Larę Croft, by po oglądać stare zdjęcia, oczywiście kiedy ona sobie tak spogląda na fotki, to z u kratka, na nią spogląda Max. Skubaniec wiedział że ją ruszy i 5 lat, siedział zaczajony bo wiedział że tam ją znów ujrzy. Ukazuje się Jej, jednak nie jest już dawnym sobą... Zoe zamurowuje i rozdzielona z pozostałymi,wpada w popłoch ucieka,robiąc przez to hałas, w wyniku czego ściąga na całą ekipę hordę wygłodniałych zombi i tak zaczynają przez nią ginąć ludzie.

Dalej jest już tylko coraz gorzej,po powrocie wszyscy są na nią źli, jedynie pułkownik z całej tej bandy ma jaja. I tu akcja nabiera tępa, bo okazuje się że Max- odmieniony, jest całkiem wysportowany, niczym Bourne, przejechał Bóg wie ile km, podczepiony pod podwoziem hamera. Bystry i szybki jak błyskawica,prześlizguję się niespostrzeżony do obozu. A wszystko to bo, nie chodzi tu o mięso,czy krew, lecz o MIŁOŚĆ! Za nią Max jest gotów zrobić wszystko nawet po trupach do celu.. Nie bacząc na trudności max po cichu obserwuje z za winkla Zoe i wącha jej majtki, by łatwiej ją wywęszyć. Jednak gdy odkrywa że Zoe kreci już z innym na boku, wpada w SZAŁ! przestaje być już taki cichy, zazdrość bierze górę! W końcu wpada w tarapaty i zostaje złapany, albo nasz "Joker" celowo daje sie złapać, by mieć teraz częstszy kontakt z wybranką. Robią na biedaku eksperymenty, ale on to znosi. Teraz znowu Baca, zaczyna mieć wątpliwości co do uczucia Zoe, kiedy odkrywa imię na ręce Maxa,sam już nie wie komu wierzyć. i tu sprawy bierze w swoje ręce Max,dosyć już ukrywania się z uczuciem...

Następuje kluczowy moment Ewolucja Maxa, z przypływu emocji przestaje już tylko się ślinić i pokrząkiwać, wypowiada pierwsze SŁOWO! dalej już tylko bardziej zaskakuje, nasz bystrzak, kradnie klucze, uwalnia się i (+ocena w górę bo nie widziałem jeszcze żeby zombiak brał zakładnika :)biorąc małą dziewczynkę za zakładnika, próbuje przemówić Zoe do rozumu, że jego miłość jest bezgraniczna. jednak rozpętuje się chaos, Lara biega tu i tam, wszyscy tryskają krwią, bo max już zaprosił świtę na obiad. Ale następuje kulminacyjny moment, Lara wyskakuje
z piachu, Max jej mówi, że jest Ona należy do niego, ale Zoe postanawia skończyć z tym toksycznym związkiem, wybiera swojego jeszcze żywego chłopaka. Biegnie do ciecia,bo dał sie ugryźć marines i w końcu jej badania dają efekt, ratuje chłopaka i dalej ocaleli żyli długo i szczęśliwie.

Szkoda tylko Maxa, bo dał całe swe serce, a dostał kose.. bardziej był troskliwy, potrafił Zoe nawet ochronić, przed innymi wygłodniałymi,no ale takie życie, wybrała drugiego:) Koniec

daniel84ch

z tego co piszesz film zapowiada się raczej bardzo słabiutko, ale i tak obejrzę, zombi movie nigdy za wiele , szkoda jedynie ze tak duży ich % stanowią zaprawdę słabe produkcje

ocenił(a) film na 2
elvira_

Jest bardzo słaby. Możesz mi wierzyć.

daniel84ch

opis świetny i dlatego obejrzę film choć z tego co piszesz nie wiem czy dotrwam do końca ale warto po takiej recenzji zobaczyć choć urywki ;).
Edit: zobaczyłem pierwszą scenę już wiem że nie dotrwam do końca ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones