Deadpool 2 (2018)

1 godz. 59 min.
  • Nie spodziewałem się, że tak dobrze im to wyjdzie.
    Bez spoilerów, lądowanie X-Force przejdzie do historii kina a scena po napisach chyba najlepsza w historii Marvela!

154
    77odpowiedzi
    ost.
    • Na obu tych scenach płakałem ze śmiechu

• I ja też ;-D

• A kim był człowiek siedzący przy biurku (czytający kontrakt) w ostatniej scenie po napisach?

• To Ryan Reynolds, przekonany że oferta zagrania Zielonej to jego rola życia ;)

• Ryan Reynolds

• https://www.youtube.com/w... fajne teskty deadpolka :)

• śmieszne zagadki wpisz końcówkę na youtubie /watch?v=IniVKAMMvOU& t=6s

• Cała sala płakała ze śmiechu :D

• Dokładnie! Pierwszą częścią postawili sobie poprzeczką bardzo wysoko i obawiałam się kontynuacji, a oni dali radę! I to jak! :D :D :D

• jak dla mnie przegadany za długa linijkę tekstu Reynoldsowio napisali właściwie o niczym...jednak jedynka się bardziej swojego konwensu trzymała

• Co było po napisach? Nie miałem czasu czekać

• Po pierwszych:
        - Negasonic naprawia, poprawia wehikuł czasu Cable'a. Wade go zabiera;
        - Ratuje Vanesse i znów znika;
        - Zabija Weapon x z Wolverine Geneza;
        - Zabija Ryana Reynoldsa, który cieszy sie z kontraktu na Green Latern;
        - Ratuje Petera przed śmieria po wylądowaniu X-Force;
        - Po samych napisach, nie ma już nic.

• Podobno była jeszcze scena, że dusi niemowlaka hitlera, ale wycięli.

• W kinie tego nie było. Stawiam, że pojawi się w wersji na DVD.

• śmieszne zagadki deadpola wpisz końcówkę na www youtube com/watch?v=IniVKAMMvOU&a mp;t=6s

• Te widziałem, że chodziło mi o motyw z młodym Adolfem (bo sam nie wiem czy to prawda czy plotka)

• Ale na sam koniec napisów jest pioseneczka o Jaggernaucie :D

• śmieszne zagadki deadpola wpisz końcówkę na www youtube com/watch?v=IniVKAMMvOU&a mp;t=6s

• @ponczi Z tego co mi wiadomo Weapon X to projekt, a nie postać.
          Deadpool cofając się do "X-men Geneza: Wolverine" zabija konkretnie Deadpoola*

*również granego przez Ryana Reynoldsa

• Dokładnie, Deadpool zabija gównianego Deadpoola granego przez samego siebie w "X-men Geneza: Wolverine", sugerując że ten nigdy nie powinien powstać. Mistrzostwo! Myślałem że zejdę ze śmiechy w kinie.

• po napisach było to co najlepsze w tym filmie

• deadpol śmieszne teksty na youtubie wpisz koncowke
          /watch?v=IniVKAMMvOU& t=42s

• Scena skoku ze spadochronem sztos!! :)

• Mi się nie podobał.

• Scena po napisach była dobra, ale maj jeden zgryz. ( S P O J L E R ) Jak Deadpool mógł zabić Ryana Reynoldsa ten czytał scenariusz? Śmierć aktora z miejsca uśmierca Deadpoola.

• dokładnie!!!!!!!!!scena po napisach i lądowanie x force rewelacja plus UWAGA SPOJLER.......postac niespodzianka jaggernaut niczym as z rękawa.super sequel

• aaaa no i vanisher ;)

• a tym Vanishserem nie by Brad Pitt? Cos mi sie tak rzucilo przez sekunde

• dokladnie, brad pitt zaliczył tu tak zwane ''cameo'' ;)

• A Juggernauta kto grał? Bo w obsadzie na filmwebie nie ma wpisanego aktora

• że zacytuję Deadpoola z filmu: "best CGI fight" ;)

• haha dokładnie

• wpiszcie w youtubie
            watch?v=IniVKAMMvOU&t =42s
            fajne teskty deadpolka :)

• zrobiony komputerowo jak colossus..jedynie głosu ktoś udzielił https://www.youtube.com/w... to jegp scena ( otwarcie linku na wlasną odpowiedzialność )

• Szkoda tylko, że Domino i Cable wyszli beznadziejnie.

• Kiepska prowokacja.

• To nie prowokacja. Cable to praktycznie główna postać całej franczyzy X-Men, na drugim miejscu po Cyclopsie, a zrobili z niego zwykłą kopię terminatora, bez zaplecza fabularnego i bez sensownej motywacji, oraz bez dramaturgii, zwykły mściciel za rodzinę, równie dobrze mógł to być Punisher a nie Cable. Co do Domino to nie przypominała prawdziwej Domino, ani z wyglądu, ani z zachowania, ani z charakteru.

• Już pominę, że nawet rękę u Cable'a źle zrobili.

• Tzn?

• Jeżeli mam być szczery to nie czytałem nic DP jeszcze, chociaż mam kilka tomów Marvel Now i 4 tomy DP Classic i coś tam z WKKM - czekają w kolejce :)
            W związku z czym ciężko mi się odnieść do twojego komentarza z punktu widzenia osoby zapoznanej z pierwowzorem. Mogę natomiast śmiało stwierdzić, że jako niezależne byty w tej całej układance to właśnie oni wyszli co najmniej dobrze. Kiepski to był ten cały dyrektor w tym ośrodku i to jego wątek był najgorszy w całym filmie. Dochodzę do wniosku, że filmy o DP mają świetnie rozpisane postacie, nie ważne czy pierwszo/drugo czy trzecioplanowe.

Ps. co polecasz z DP do przeczytania?

• tu macie żarty zagadki deadpolka https://www.youtube.com/w...

• deadpol śmieszne teksty na youtubie wpisz koncowke
            /watch?v=IniVKAMMvOU& t=42s

• Co Ty za spam tu rozsiewasz?

• Moim zdaniem wyszli bardzo dobrze,wiem że różnią się od swoich pierwowzorów w komiksach (sam deadpool z tego żartuje w momencie gdy na "odprawie przed skokiem"

strona 1