PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 174 997
ocen
7,6 10 1 174997
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Nie zawiódł!

ocenił(a) film na 10

Właśnie wyszedłem z seansu.
Żeby nie spoilerować, powtórzę tylko NIE ZAWIÓDŁ!

ocenił(a) film na 9
Carpocap

No rownie dobry co jedynka. I za sama scene po napisach nalezy mu sie +1 do oceny :D

ocenił(a) film na 10
gikkiri

Haha, specjalnie nie wspominałem o scenach. Ale to fakt xD

ocenił(a) film na 9
Carpocap

imo chyba nawet lepiej... bigger, better, faster stronger :) A scena po napisach to wisienka na torcie :)

ocenił(a) film na 9
Carpocap

Film spoko nawet bardzo nawiazania do dc czy green latern boskie. Mam pytanie byl Stan Lee?? Bo albo przegapilem albo go zabraklo

ocenił(a) film na 9
Piotr_KamaN

Widzialem Stana w formie graffiti na scianie budynku :P

gikkiri

Kocham ten film za to, że trzeba go zobaczyć kilka razy, żeby wyłapać wszystkie easter eggi

ocenił(a) film na 8
Piotr_KamaN

Oczywiście że był jako Dj w strip clubie

Karol5757

W deadpoolu 2 była scena w strip clubie? No nie wiem...

ocenił(a) film na 9
axelbest

Była :)

monstee

W której scenie? Jak deadpool tańczył na rurze? Jeśli tak, to nie było tam stana Lee. Był za to widoczny w scenie na dyskotece/strip Clubie w części pierwszej

Carpocap

Ja też wyszedłem z seansu. Po ~30 minutach. To jest jakieś chore nieporozumienie.... beznadzieja i żenada.

ocenił(a) film na 10
neutrico

No trudno :P

ocenił(a) film na 5
neutrico

Kuźwa.. też chciałem ale szkoda mi było kasy wydanej. Ten film zawiódł i to bardzo. Kalka z jedynki, sporo żartów powtórzonych.

SPOILERY PONIŻEJ
żarty np z siadaniem dupą na twarzy, brakiem innych x-menów, łamaniem kości przez przeciwnika (tutaj to Cable, w jedynce Kolossus), żart z avocado, z odrastaniem kończyn na kanapie. Tak jakby scenarzyści zrobili film dla idiotów. "W jedynce się podobało, więc weźmy to samo do dwójki, wymieńmy kilka żartów na inne, dodajmy trochę akcji, frajerzy łykną"
Ogólnie to naprawde zrobili z tego film familijny. Za mało Deadpoola w Deadpoolu. Jakieś ckliwe historyjki za to wsadzili na siłę. Spora część żartów też jakby na siłę wsadzona tam.

Powtórzone dowcipy nie śmieszą. No chyba że lubicie słuchać tych samych kawałów po kilka razy...
Niektóre sceny naprawdę fajne i zabawne, z ikrą, ale ogólnie - ocenić film mogę dosyć wysoko, ale po odjęciu zalet żywcem wyciągniętych z pierwszej części zostaje jakieś 5/10

Carpocap

masochista

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones