PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 008
ocen
7,6 10 1 175008
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Znacie tekst: "Idę do kina się odchamić" ?
Patrząc na ilość widzów Deadpoola, Jump Street czy w Polsce - filmów Vegi mam wrażenie, że ludzie zaczęli chodzić do kina z odwrotnym zamysłem. A to niestety wpłynie na to, że będziemy mieli takich filmów coraz więcej.
Pamiętaj widzu - to nie przemysł filmowy decyduje o tym, co będziesz oglądał w kinie - tylko TY!

ocenił(a) film na 2
wojtekrot

Tak. Smutne jest to, ze ten obraz robi taka furore na calym swiecie...
Bo trzeba niestety przyznac, ze to nie "przemysl filmowy", nie "zrecznie zmanipulowana reklama" - ludziom sie niestety podoba takie kino.
Jako gatunek niszowy - majacy swoich zwolennikow - posze bardzo - nie takie dziwy podobaja sie waskiemu gronu odbiorcow... ale fakt, ze D2 startuje niemalze do przeboju wszechczasów jest zatrwazajacy...

ocenił(a) film na 8
BestBeast

A dlaczego tak uważasz ? Deadpool to taka naga broń obecnych czasów, tyle że robi polewkę z filmów o superbohaterach, Disneya itp np dlaczego x-men przecież są kobiety ( równo uprawnienie ), albo muzyka z krainy lodu "plagiat" (https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=buURXsPJX9g) , a odnośnie muzyki to można epopeje napisać ile fajnych wstawek itp itd , tak więc bardzo dziwi mnie wasza opinia i porównywanie filmu do jump streest, czy już w ogóle po bandzie filmów vegi.. Moim zdaniem staracie się pokazać jacy to z was krytycy filmowi, a kompletnie się nie znacie, lub poprostu nie załapaliście połowy gagów, bez wątpienia trzeba ten film obejrzeć jeszcze w zaciszu domowy by odkyrć wszystko, choćby rysunek jak deadpool zabija hitlera (podobno była wstawka "filmowa" na końcu filmu ale ją wycieli).

dzaskul

Może być ciężko dyskutować w tym wątku. Obie strony mają zupełnie inne spojrzenie na kino - nie chciałbym sprowadzić dyskusji tylko do Deadpoola.
Myślę, że wszystko sprowadza się do pytania - czego oczekujesz od kina? Obecnie większość widzów odpowie: rozrywki - zabawy (moim skromnym zdaniem dość rubasznej). Mam wrażenie (patrząc na inne hity box office w minionych latach - dekadach) ludzie bardziej chodzili do kina po to, by coś przeżyć...

ocenił(a) film na 2
dzaskul

Hot Shots, Spy Hard (Szklanka po Lapkach), Czy Leci z Nami Pilot czy nawet Vampires Suck (Wampiry i Swiry) - to faktyczne fajne komedyjki zrobione po to, zeby nabijac sie z innych, powaznych produkcji.
Jesli D2 mial wpisywac sie w ich klimat - to po prostu totalnie mu nie wyszlo. Nie wiem czego zabraklo (moze jasnej deklaracj, ze to nie ma byc film opowiadajacy jakakolwiek historie, tylko durny zlepek gagow) - natomiast wiem czego bylo za duzo: wulgarnosci i idiotyzmow, jednych i drugich kompletnie niepotrzebnych. Smianie sie z debilizmu jest po prostu zenujace. Nie mowie, ze nie bylo paru fajnych scen - ale jak na 2-godzinny film - kilka fajnych scen to jednak duzo za malo.
Filmow Vegi na szczescie nie ogladalem - D2 bardziej mi sie kojarzy z "Kiepskimi", ktorych kilka scen mialem nieszczescie zobaczyc klikajac pilotem...
Jeszcze raz - jako niszowka - prosze bardzo. Jako super-mega-hit - straszne...
Dodam, ze D1 miala u mnie 9/10. Tym bardziej wiec D2 byl ogromnym rozczarowaniem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones