PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 309
ocen
7,6 10 1 175309
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Tragiczny film .

ocenił(a) film na 1

Wiem, że na ten film jest ostatnio moda, wiele osób polecalo bo taki " fajny i smieszny" , więc poszłam.. po pół godzinie seansu bylam wymeczona, ciągła rozpierducha, pełno wulgaryzmow, flaki........ Film nie ma żadnej fabuły, sensu i treści. Wg mnie ten film jest szkodliwy spolecznie...

ocenił(a) film na 9
Malinek2000

Sorry a czego się spodziewałaś po komiksowej adaptacji dla dorosłych której główna postać właśnie tym się charakteryzuje? Filozoficznych przemyśleń nad przemijaniem i sensem istnienia? Oceń jeszcze "Ojca Chrzestnego" na 2 bo nie ma tam smoków i walk w kosmosie.....Żenada.

ocenił(a) film na 1
szymek43

Ojciec chrzestny to inna bajka.... Chyba no mam inne poczucie humoru i dystans no i po prostu Deadpoll mnie odrzuca, obrzydza i tyle ;)

ocenił(a) film na 4
szymek43

Równie dobrze można zrobić z założenia mierny film i ludziom którzy ocenili go na 2 powiedzieć, że są idiotami bo czego się spodziewali po filmie, który miał być mierny. Żenada

ocenił(a) film na 9
eleanora

Eh. Jeżeli nie widzisz braku logiki w ocenianiu filmu pod kątem jego tematyki a nie jakości wykonania, gry aktorskiej czy scenariusza to serio nie chce mi się tego tłumaczyć. Jeżeli jestem fanem kina ambitnego to nie oglądam adaptacji komiksów bo nie interesuje mnie ta tematyka i nie zabieram się za ich ocenianie.

ocenił(a) film na 4
szymek43

Jak to nie pod względem scenariusza? Dialogi są na poziomie polskiej patologi, a cała "fabuła" filmu to jeszcze płytsze dno i dwa metry mułu. Brak logiki, żarty na poziomie gimnazjum. A to już nie mogę wymagać poziomu :) ? Idąc na Deadpoola nie spodziewałam się filmu typu ,,Podziemny Krąg". Jednak nawet od komedii wymaga się jakiegoś poziomu. Adaptacja komiksu nie musi byś skrajnie głupia (Batman np. według mnie niektóre części nawet dobre). Nie obchodzi mnie zresztą materiał źródłowy. Czy komiks czy powieść czy anegdota - to bez różnicy. Nie ma to wpływu na efekt końcowy - film. Czy ty serio napisałeś, że kino ambitne to tematyka? Czy jeśli, powtarzam, moim materiałem źródłowym będzie opowiadanie napisane przez bezdomnego to nie możesz tego ocenić? Jeśli reżyser powie, że ma to być na poziomie mułu i rozwielitek to nie można już tego krytykować? Panie i Panowie nie mamy przecież na świecie już słabych filmów idąc tym tropem. Pamiętaj - to czy film z założenia, czy nie, jest głupi to każdy ma prawo to krytykować i będzie to merytoryczny argument.

ocenił(a) film na 9
eleanora

"Nie obchodzi mnie zresztą materiał źródłowy" - i to jest podstawa . materiał źródłowy , komiks który jest jednym wielkim absurdem ...i to jest esencja tego filmu . Polecam zapoznać się z komiksem który jest kluczem do odbioru filmu . Czy mogę zapytać jakie były żarty na poziomie gimnazjum ??

ocenił(a) film na 4
m207

Żarty na poziomie gimnazjum opierają się na rzeczach ordynarnych, nie błyskotliwych, a zwyczajnie chamskich. Jeśli film nie może być dobrze odebrany bez komiksu to moim zdaniem jest jeszcze gorszy. Nie będę do każdego filmu zapoznawała się z materiałem źródłowym. Jest mnóstwo filmów, także o superbohaterach, które są świetne i nie muszą się opierać na grach, komiksach i tym podobnych.

ocenił(a) film na 9
eleanora

Ani ja nie zapoznaje się z materiałami źródłowymi wielu filmów. Ale nie o tym .
Pytanie:
1. Skąd pomysł by obejrzeć Deadpool 2 ?
2. Czy był obejrzany Deadpool 1?
3. Jakie filmy o superbohaterach nie opierały się o np. komiks?

ocenił(a) film na 4
m207

1. Chciałam zobaczyć czy poziom jakkolwiek się podniósł.
2. Niestety tak.
3. Ni mówię, że nie może być oparty na komiksie. Chodzi mi o filmy w których znajomość komiksu nie wpływa na odbiór filmu.

ocenił(a) film na 9
Malinek2000

Film jest świetny tylko trzeba podejść do niego z dystansem by zrozumieć wszystkie żarty i sarkazm głównego bohatera. Moim zdaniem to najlepszy film z tego gatunku. Na pewno znacznie lepszy, dojrzalszy od avengersów i innych gniotów. Ryan Reynolds genialnie wcielił się w role deadpoola. Jednocześnie bawił i wzruszał. Nie oceniaj gatunku, którego nie lubisz/nie rozumiesz.
Swoją drogą zastanawia mnie jakbyś oceniła wspomnianych Avengersów albo Thor'a skoro temu filmowi dałaś 2. Bezsensu ;)

ocenił(a) film na 9
Kassai

Dobra, nie srajcie się, moze ma 18 lat (po nicku), to chyba ten wiek, kiedy się czuje, jakbyś wszystko wiedział i w ogóle był za mądry na ten świat ( i kinematografię ) XD

ocenił(a) film na 9
Malinek2000

> Nie czytaj komiksów
> Nic na ekranizacje najbardziej specyficznego komiksu ever
> Narzekaj, że Deadpool był zbyt brutalny i wulgarny

xDDDDDDDDDDDDDDDD

Pewnie na Czarnej Panterze narzekałaś, że zbyt dużo tam czarnych, a za mało białych? :D

Malinek2000

Hmm Pierwsza część nie dała do myślenia,że w kolejnej będzie podobnie ;D Sceny po napisach dla fanów X-man na pewno dały do myślenia ;D Wtf :D

ocenił(a) film na 5
Malinek2000

Szkodliwy społecznie ? Trochę przesadziłaś . Faktycznie film jest naprawdę kiepski i męczący , nieustanne żarty , które po prostu są nieśmieszne. Dla mnie osobiście pierwsza część była lepsze. W drugiej części nie ma niczego nowego oprócz męczących niektórych scen bez ładu i składu i żartów , które zostały nasilone z większą częstotliwością i faktycznie fabuła filmu jest nie najwyższych lotów. A krew i flaki wcale mi nie przeszkadzały . Film rozczarowuje i jest przereklamowany razem z tym aktorem Ryan Reynolds'em chyba spoczął na laurach i myśli , że dopracował postać Deadpool'a do perfekcji ? albo się wypalił , albo film był robiony na sile bez pomysłu. Ten film spodoba się osobom w przedziale wiekowym 13-20 lat , stad te wysokie noty.
Na szczęście sytuacje uratował i pozytywnie mnie zaskoczył Avagners Infinity war na którego w ogóle nie czekałem gdyż zawiodłem się na poprzednich częściach, które były fatalne ,a o Thorze Ragnoraku nie wspomnę ( ta bajeczka kolorowa powinna być animowana, familijne filmidło) . Avagners Infinity war jest świetny już nie taki cukierkowy jak poprzednie jego części i ten film polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones