PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 349 715
ocen
7,5 10 1 349715
5,9 37
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

Ocena 7,9 mówi wszystko o Polsce a właściwie o współczesnym świecie. Po prostu czarna rozpacz. Humor i polot na poziomie rynsztoka. Niech już w końcu powstanie ta sztuczna inteligencja i załatwi ludzkość, bo wstyd żyć. I nie mówcie, że jestem sztywniak, że nie mam dystansu do siebie, itp. Nie mam nic przeciwko komediom typu Naga broń, American Pie, czy Straszny film, ale są one arcydziełami w porównaniu z tym czymś. Dno, dno, dno.

ocenił(a) film na 5
pslekkl

Plebs ma swój czas : D

ocenił(a) film na 10
michnik6666

Plebs? Może po prostu fani komiksów?

użytkownik usunięty
pslekkl

Włąsciwie to takie komentarze mówią wszystko o tym kraju

ocenił(a) film na 5

odezwał się gorszy sort : D

ocenił(a) film na 10

Prawda

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 10
pslekkl

Ależ Ty elokwentny :)

ocenił(a) film na 9
pslekkl

George Michael?
Ciekawe.
https://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ
To, że główny bohater, rzekomo zaprzysięgły fan WHAM!, uważa, że "Careless whisper" to piosenka tego zespołu to inna rzecz. Tymczasem to już samodzielna piosenka George'a Michaela. Jego pierwsza. To prawda, pisana z myślą o duecie, ale ten rozpadł się i Andrew Ridgley podarował ją George'owi. Reszta to już historia...
Nie wiem, dlaczego Deadpool uważa, że to piosenka Wham.
Może nie mógł się pogodzić z rozpadem zespołu?
:-)

ocenił(a) film na 4
pslekkl

Nic dodać, nic ując! ale zobacz jaki jest zlot opłaconych trolli na forum "dwójki"! 3 strony samych zachwytów pisanych przez konta z 1 - 3 komentarzami

pslekkl

film gowno , tyle na temat

pslekkl

Bo to film nie dla naburmuszonych dupków, którzy podrywają laski na jazz i filmy Woody Allena. Śmieszą mnie tacy intelektualiści, którzy nie potrafią zróżnicować swojej miary. I jeszcze do tego udają intelektualistę oburzając się na mieszkańców "tego kraju". Ą i Ę. Tyle warta jest twoja opinia, dupku. Wolę z gimbazą się zgubić niż z takim parweniuszem znaleźć. Mózgu.

ocenił(a) film na 4
Krzysztof_Sochacki_1746

aż tak cię zabolała jego opinia, że musisz go wyzywać? To baaardzo źle świadczy o tobie. Nie potrafisz zrozumieć, że komuś ten film się może nie podobać i ma prawo go skrytykować? Mnie za to śmieszą tacy napinacze jak ty, których boli, że inni mają odmienny światopogląd niż ty.

ocenił(a) film na 4
Wooster

No właśnie! Mnie tez się to nie podobało, a niektórzy "obrońcy" dostają jakiejś gorączki, jak ktoś to coś skrytykuje

pslekkl

Rzadko to mówię ale nie połykaj.

pslekkl

"Ocena 7,9 mówi wszystko o Polsce" poważnie? Bo Polakom się film spodobał? Na IMDB jest 8,0 i powiesz że z wszystkimi ludźmi jest coś nie tak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones