PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714538}
7,3 59 223
oceny
7,3 10 1 59223
7,5 45
ocen krytyków
The Disaster Artist
powrót do forum filmu The Disaster Artist

zaprosić Tommyego do Polski do Poznania na premierę?

filmuamator

Ale przecież Tommy jest z Nowego Orleanu ;)

użytkownik usunięty
snowdogx

Nju orlijen

ocenił(a) film na 6

Hahaha, what a city

filmuamator

Ta, na pewno przyjedzie. Zwłaszcza do Poznania :D

Sekeletu

W internecie krąży teoria, iż Tommy jest Polakiem i pochodzi właśnie z Poznania. Ciekaw jestem jak zareagowałby na takie zaproszenie. W końcu nic nie wiemy o jego przeszłości.

gabro111

Facet na 99 procent jest polakiem, widac to po twarzy, akcencie oraz jego zachowaniu. Jak polak jest dziwakiem to w taki charakterystyczny sposób, który widziałem u paru znajomych.

Wostock

USA to kraj wielu narodowości, ale faktycznie jak doszły mnie przypuszczenia, że Tommy może być Polakiem, to od razu wyobraziłem go sobie w takim stroju z PRL jako majster z budowy, w kaloszach, z beretem na glowie i waciak na sobie. I ten jego wyraz twarzy... Polak jak malowany :)

ocenił(a) film na 8
amatory85

Czip, czip to onomatopeja kury, której używają głównie mieszkańcy wschodniej Europy :D Tommy to musi być Polak.

ocenił(a) film na 9
kashmir23

Tak, on robi błędy językowe w filmie typowe dla Polaków, no i te "cipcipcip" do kury... To na bank Polak.

ocenił(a) film na 7
merdenoms_

Tommy przyznał niedawno w jakimś wywiadzie po raz pierwszy, że jest z Europy. Nie sprecyzował miejsca konkretnie.

filmuamator

Jak widać, niestety lub stety to jeden z nas XD http://cojestgrane24(.)wyborcza(.)pl/cjg24/1,13,22959130,146943,Tommy-Wiseau-to- Tomasz-Wieczorkiewicz--Najgorszy-r.html

Usuńcie nawiasy z linku. Niestety Filmweb inaczej nie chciał mi go zaakceptować.

ocenił(a) film na 8
Ivelise

Ale po co aż tyle tych nawiasów ;_;

SiemankoPL

Wina Filmweba :(

ocenił(a) film na 9
filmuamator

Good thinking!

ocenił(a) film na 9
filmuamator

Aż spojrzałem na 'The Room' (oczy i uszy bolą), i Tommy rzeczywiście mówi z akcentem słowiańskim (może to być Polski, Czeski, Serbski, ciężko stwierdzić). Tymczasem James Franco w roli Tommy'ego mówi jak Australijczyk...

Bruce_Lee

W ogóle Franco średnio go udawał, Wiseau jest "niepodrabialny" :)

ocenił(a) film na 9
FoxMurder

Dobrze mu to wyszło, ale ten australijski akcent jest zaprzeczeniem polskości Wiseau :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones