PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714538}
7,3 59 213
ocen
7,3 10 1 59213
7,5 45
ocen krytyków
The Disaster Artist
powrót do forum filmu The Disaster Artist

Rola jest świetna;przyciągająca i hipnotyzującą,nie można od niej oderwać wzroku. Nie wiem czy byla juz taka sytuacja gdzie zwyciesca Złotych Globów w danej dziedzinienie nie dostaje chociaż nominacji w Oscarach(?). Ponoć to skutek rzekomych molestowań Jamesa.W tym politycznie poprawnym,dzisiejszym świecie już samo mało prawdopodobne oskarżenie może oznaczać upadek kariery.Nie wiem jak ta sytuacja wygląda z Franco,ale wiem jedno oskarżenia o molestowanie są teraz w modzie.

użytkownik usunięty
tonkpils8888

Akurat nieraz tak było, że zwycięzca Globu, szczególnie w komediowej kategoriii nie był potem nominowany do Oscara. Tylko, że gdyby nie te oskarżenia, to James z pewnością byłby nominowany, bo miał niemały buzz Oscarowy, a co więcej nawet na wygraną szanse miał znacznie wyższą niż Day Lewis czy Kaluuya, był czarnym koniem, a potem? Oskarżenia z miejsca pozbawiły go szans na wygraną, ale noo, głupią nominację nadal mógł mieć mimo tego. Widać, że w Akademii działa dzisiejszy trend na #metoo, bo Christophera Plummera nominowano za rolę, z której wycięto Kevina Spacey, a Franco nie nominowano z pewnością dlatego, aby uspokoić te żądne krwi feministki. Te pindy z Twittera się pewnie cieszą, że do tego doprowadziły.

Ach, te głupie feministki.

Pisałem już kiedyś, że w przypadku Plummera nie wierzę, że #MeToo było powodem nominacji. Kilka dni temu obejrzałem wreszcie "Wszystkie pieniądze..." i podtrzymuję swą niewiarę :) Plummer jest tam rewelacyjny, wypełnia swą charyzmą każdy kadr w którym się pojawia i zasłużył na nominację co najmniej tak bardzo jak Franco... W tej chwili na mojej liście faworytów jest drugi po Rockwellu, acz nie widziałem jeszcze Jenkinsa.

Z drugiej strony... Prześladuje mnie przeczucie, że Spacey zagrał tę rolę jeszcze lepiej :/

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Ja do końca życia będę uważał, że niezależnie od tego jak dobrze Plummer zagrał, to ta nominacja była podyktowana obecnym trendem. A Jenkins nic specjalnego nie pokazał :P
Zobaczę "Wszystkie pieniądze świata" i przekonam się, czy Plummer rzeczywiście tam jest taki dobry. Wierzę, że tak, jednak czy tak dobry jak Rockwell, Sebastian Stan (nienominowany) czy nawet Harrelson?

ocenił(a) film na 7

Plummer bardzo dobry, ale chciałbym zobaczyć także wersję z Kevinem, mam nadzieję, że gdy kurz opadnie wrzucą to w obieg. Albo gdy się już wszyscy wreszcie zmolestują grupowo wraz ze swoimi prawnikami i księgowymi. I specami od wizerunku.

tonkpils8888

zgadzam się

tonkpils8888

"Nie wiem czy byla juz taka sytuacja gdzie zwyciesca Złotych Globów w danej dziedzinienie nie dostaje chociaż nominacji w Oscarach(?)"

Takich sytuacji było od cholery... Najbardziej jaskrawy przykład to Jim Carrey, który pod koniec lat 90 dwa razy z rzędu dostał Globa - najpierw za dramat, potem za komedię - i dwukrotnie nie został nominowany do Oscara. Zgadzam się, że Franco nominację powinien mieć.

ocenił(a) film na 9
tonkpils8888

bardzo to niesprawiedliwe szczególnie, że po prześledzeniu odkładnie tych oskarżeń moim zdaniem są one wyssane z palca. oskarża go jego była partnerka, która zaraz usuwa oskarżenie, a potem jakaś dziewczyna, która sama się przyznaje, że spotykała się z nim dla tzw. fejmu

tonkpils8888

Nawet jeśli byłaby to prawda, to Oscary przyznaje się w dziedzinie filmu a nie za to jakim się jest w prawdziwym życiu, tym bardziej, że to są jakieś śmieciowe oskarżenia bez mocnego poparcia, to wstyd, że Franco nie dostał nominacji za swój genialny popis, jełopy z Akademii.

ocenił(a) film na 6
tonkpils8888

Oskarżenia oskarżeniami, ale to się zdarza. W tym roku Globa zgarnęła Awkwafina, a nominacji brak. A wobec niej nie ma żadnych oskarżeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones