PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714538}
7,3 59 225
ocen
7,3 10 1 59225
7,5 45
ocen krytyków
The Disaster Artist
powrót do forum filmu The Disaster Artist

Po tym filmie zapewne narodzi się kolejne grono fanów tego fenomenu. Wiele osób dopiero dowie się o istnieniu tego precjoza wśród filmów. Choć muszę przyznać, że niesamowicie oglądało się The disaster artist na jednym z pierwszych przedpremierowych pokazów w PL (jeszcze jakoś w listopadzie), kiedy na sali byli, że tak powiem, sami swoi - ludzie bardzo świadomi tego, na jaki film poszli. Poprzebierani, żywo reagujący na to, co się dzieje na ekranie. Było fantastycznie!
Jestem ciekawa skąd wy dowiedzieliście się o The Room.
Moja przygoda zaczęła się od pamiętnej recenzji Nostalgia Critic, sprzed 8 lat. Do tej pory jest to jeden z moich ulubionych odcinków serii Douga Walkera. Oglądałam go chyba z kilkadziesiąt razy, a samo The Room kolejne kilka.
The Disaster Artist tak pięknie dopełnia historię Tommy'ego Wiseau i Grega Sestero, że czyni z ich perypetii życiowych niemal La la land 2.0.
What a story, Mark!
Tutaj recenzja filmu: https://www.youtube.com/watch?v=QRGJua47OOU

nynavee

Standard: recenzja NC. Chociaż potem długo odkładalem seans, w tym czasie zapoznałem się z historią naszego rodaka i Grega Sestero, dowiedziałem się, że Franco robi The Disaster Artist i to był dobry moment by obejrzeć te "arcydzieło".

ocenił(a) film na 8
Connor7

A więc wierzysz, że jest z Polski? Franco domniemywał, że z Rumunii;p

ocenił(a) film na 7
nynavee

Recenzja PewDiePie! ;) Od tamtej pory obejrzałam The Room już z 5 razy i na pewno na tym się nie skończy. Polecam książkę Disaster Artist- brakowało mi w filmie wielu przezabawnych wątków i scen opisanych przez Sestero. Książka ma w ogóle o wiele bardziej dramatyczny wydźwięk, wiele sytuacji w scenariuszu uproszczono lub pominięto, żeby pozostał komedią, dlatego fanom The Room polecam się zapoznać, a jeszcze nie jedno w postaci Tommy'iego was zaskoczy!

ocenił(a) film na 8
katarynka13_2

Książkę dopiero zamawiam, pamiętam jak jeszcze ją promował Nostalgia Critic na swoim kanale, ale nie wierzyłam wtedy, że to może być dobre;p Ale fakt, PieDiePie to kolejny wielki promotor The Room, też uwielbiam z jaką pasją mówi o tym filmie;p

ocenił(a) film na 9
nynavee

Hmm... Ja The Room obejrzałam jakoś w 2016 roku, po tym jak wyszedł film Room z Brie Larson, po prostu ktoś na forum wspomniał o tym arcydziele. Zaproponowałam ten film na jakieś imprezie. Chyba nigdy nie zdarzyło mi się oglądać filmu na którym się tak śmiałam.

ocenił(a) film na 8
Malinowak

Haha, to dopiero okrężna rola do zapoznania się z The Room;p

ocenił(a) film na 8
nynavee

Kilka lat temu kiedy na YT najpopularniejszym kanałem był niekryty krytyk ktoś zwrócił mi uwagę, że to zwykły zrzyna z amerykańskiego Nostalgia Critic , a jedną z pierwszych recenzji na jaką wpadłem był The room (wtedy też przestałem oglądać polski yt, a może nawet polskie filmy)... chociaż nie wiedziałem, że The room jest taki... polski.

ocenił(a) film na 8
mates_z

Początki polskiego YT, to generalnie zrzynka z NC;p Ja pamiętam, że zakochałam się w pomyśle movie in 5 sec - kultowe filmiki wypuszczane na YT przez thatguywiththeglasses na początku istnienia YT. Dogrzebałam się potem przez kogo były robione, czyli Douga Walkera właśnie, trafiłam na jego stronę - channelawesome i już tam zostałam;p Cale szczęście to się zadziało jeszcze przed zapoznaniem się z polskimi zrzynkami;p Choć niektóre warto docenić, jak np. Masochistę.

ocenił(a) film na 8
nynavee

Ja dowiedziałem się o The Room z kanału Z Dupy. Jest tam taka seria gdzie Warga z ziomkiem ogląda najgorsze filmy świata i to właśnie tam pierwszy raz zetknąłem się z tym filmem. Potem jeszcze ze dwa razy obejrzałem film i doceniłem "geniusz" Tommy'ego

ocenił(a) film na 7
nynavee

Najpierw obejrzałam Disaster Artist, a zaraz po nim oczywiście Musiałam sięgnąć po to arcydzieło ;)
Nie było innej opcji. Prawdziwi fani pewnie zaraz mnie zhejtują, ale dotrwałam tylko do ..10 minuty The Room.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że byłam trzeźwa :D
Ale Tommy mi zaimponował w dążeniu do celu, w końcu dla marzeń warto poświęcić wszystko, nawet te 6 mln ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones