Disaster Artist (2017)

The Disaster Artist

1 godz. 43 min.
  • James Franco za rolę Tommy'ego będzie mógł zgarnąć i oskara i złotą malinę.

114
    26odpowiedzi
    ost.
    • witcher113
      witcher113

Gdyby tak się stało, to byłby to chyba pierwszy taki przypadek, kiedy aktor dostaje Oscara i Złotą Malinę za rolę w tym samym filmie :D

• MikeyS
        MikeyS

Tego typu sytuacje miały już miejsce. Skończyło się jednak na nominacjach. James Coco ("Tylko gdy się śmieje") i Amy Irving ("Yentl") byli za swoje role nominowani zarówno do Oscara jak i Maliny. Natomiast Pia Zadora za debiut w "Motylku" otrzymała zarówno Złoty Glob jak i Malinę jednak to już była grubsza afera bo wyszło na jaw że jej bardzo wpływowy mąż przekupił Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej.

• Ludi_filmaniak
          Ludi_filmaniak

Zresztą film Yentl wygrał także Oscara za najlepszą muzykę oraz dostał za nią nominację do złotej maliny.

• mikolajkleczaj
      mikolajkleczaj

Ja mam nadzieję, że go docenią nominacją, bo już w zwiastunie widać, że bardzo wczuł się w rolę.

• witcher113
        witcher113

ja mam nadzieję, że docenią go wygraną :P

• Gh0st
      Gh0st

Co by było ciekawe bo nawet oryginalny Tommy nie dostał jakiejkolwiek nominacji do Złotej Maliny ;)

• Metropholis
      Metropholis

Franco jest świetny, absolutnie nie ma mowy o żadnej Malinie.

• mycookiemonster
      mycookiemonster

oby jednak Oscara, bo zagrał fantastycznie

• witcher113
      witcher113

Franco musi dostać Oscara za tę rolę!

• redrooster
        redrooster

Acha... Tak samo jak DiKarpio za stękanie w Zjawie. Obie role zjawiskowe i niezwykle wymagające. ;-)

• witcher113
          witcher113

Ale rola Franco to coś znacznie więcej niż stękanie DiCaprio w Zjawie :P

• redrooster
            redrooster

Z pewnością. Długo musiał ćwiczyć mówienie bez poruszania górną wargą. Leo musi być przykro, że tyle razy genialnie zagrał, a dostał Oscara za stękanie. Franco miałby podobnie.

• witcher113
            witcher113

Każdy ma swoje zdanie, ale dla mnie to jest jednak najlepsza rola Jamesa zaraz po "Spring Breakers" - szkoda, że go pominęli przy nominacji, bo zasługiwał nawet na wygraną. A Franco raz, że musiał opanować jakoś akcent Tommy'ego, a dwa, że wszystko wyszło mu naturalnie, to się liczy w aktorstwie, plus jeszcze ekspresja jaką pokazał na planie "The Room" - to nazywasz stękaniem? On zagrał zdecydowanie powyżej moich oczekiwań.

• farmer777
      farmer777

No i Franco może zapomnieć o Oscarze.

• sobol1237
        sobol1237

I to jest skandal

• SchrodingersKatze
          SchrodingersKatze

Molestowanie seksualne jest skandaliczne, zgadzam się.

• sobol1237
            sobol1237

jakby mu to udowodnili nie uwazasz ze ktos moglby im zaplacic by tak powiedzialy?

• witcher113
            witcher113

W tym korupcyjnym świecie wszystko jest możliwe...

• nawieczor
            nawieczor

Tak etykietka "wrog ludu" jest skandaliczna w XXI w.

• SchrodingersKatze
            SchrodingersKatze

No wiemy, wiemy. Wszyscy Twoi idole są nieskazitelnie czyści, a ludzie którzy ich krytykują i oskarżają o deprawacje to zawistne buraki.
            Oscary zawsze były polityczne i sytuacje tego typu zdarzają się od dłuższego czasu. Też uważam nieumiejętność oddzielenia czyjegoś życia prywatnego od jego dokonań artystycznych za co najmniej śmieszną, ale Franco swoje za uszami ma i jego fani udający, że nic się nie dzieje i antagonizujący usilnie Akademię oraz oskarżających bawią mnie jeszcze bardziej.

• nawieczor
            nawieczor

naćpałaś się czegoś? skąd wiesz jacy są moi idole?

sądząc po miniaturce jesteś gimbusem z wykształceniem w zakresie IT czyli fb i tt?

• SchrodingersKatze
            SchrodingersKatze

:*

• maxbeatles
            maxbeatles

Oczywiście, dobrze że teraz się zgłosiły z tym molestowaniem, a nie za 20 lat, może więcej hajsu wyciągną.

• SchrodingersKatze
            SchrodingersKatze

Zdanie, które napisałeś jest jak kariera Franco.
            Zaczyna się standardowo, porządnie rozwija i kończy bardzo żałośnie.

• Karo_leena
        Karo_leena

nie mogę w to uwierzyc :( nie James, który publicznie wspiera walkę o prawa kobiet.

• nawieczor
      nawieczor

Film kozacki, ten kwik mee too zawsze teraz oznacza czyjs sukces.