PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609966}

7,6 10 1 155032
5,4 19
ocen krytyków
Do utraty sił
Sednem kina "bokserskiego" jest nie tylko poezja ruchu i dynamika sportowego widowiska, ale także... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Antoine Fuqua recenzowanym tytułem w żadnym wypadku nie wynalazł prochu ani nie odkrył ponownie koła, tym niemniej jego najnowszy obraz udanie opiera się na budulcach kina spod znaku dramatu bokserskiego. W "Do utraty sił" znajdziemy wszystkie elementy składające się na ów gatunek, tj. dynamiczne pojedynki, otoczkę sportowego (pół)światka, rodzinne tragedie oraz wzloty i upadki (...). Reżyser zaserwował istny filmowy prawy sierpowy, poprawiając podbródkowym i kładąc na łopatki walczącą o portfel widza konkurencję. więcej
Jake Gyllenhaal stworzył fenomenalną kreację twardziela o miękkim sercu, która sprawia, że i nasze pikawy zaczynają szybciej bić. Sylvester Stallone i jego nieśmiertelny Rocky Balboa wreszcie znaleźli godnego rywala, z którym mogliby skrzyżować rękawice. Być może oberwę za to mocnym lewym podbródkowym, ale uważam, że pod wieloma aspektami Billy Hope przewyższa nawet swojego legendarnego protoplastę. więcej
Powodem, dla którego przy najbliższej okazji należy się ustawić do kolejki z biletami na dzieło Fuquy, jest obsada niniejszej produkcji. Aktorzy czują się na planie wyśmienicie, co nie tylko przekłada się na ich grę aktorską, lecz także na odbiór filmu przez widza. więcej