PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774904}

Dorwać Gunthera

Killing Gunther
4,2 2 872
oceny
4,2 10 1 2872
Dorwać Gunthera
powrót do forum filmu Dorwać Gunthera

To może się udać! Do poziomu Tru Lies to raczej nie dobije, ale i tak może być niezłe.

piotral_2

Liczę na to, że będzie dało się to oglądać bez bólu i film nie będzie się zanadto dłużył, bo drugiego tak nudnego filmu akcji jak Escape Plan to nie zdzierżę...

Ziomaletto

tylko tyle tak zły, że aż dobry

piotral_2

film jest już w sieci w kopi HD, ale ci co widzieli mówią że to najgorszy film jaki widzieli w życiu także ...

mieszkoxxx

potwierdzam, lipa straszna, arni to ostatnie 10-15 min filmu... reszta tragedia :(

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

Gdybym dobrnął z oglądaniem tego czegoś do końca byłby to najgorszy gniot jaki widziałem. Mimo wcześniejszych planów, po 45 minutach dałem za wygraną. Z zasady nie oceniam filmów, których nie oglądałem, ale to żenujące barachło nie zasługuje na miano "film", więc z czystym sumieniem daję 1!

to mało jeszcze widziałeś ;) proponuję The Hunters z 2011 lub The Orphan Killer też z 2011 :)

piotral_2

Proporcje na plakacie są odwrotnością czasu na ekranie :D

piotral_2

usunięcie posta.....pipipipipipipi....................

ocenił(a) film na 3
piotral_2

Raczej się nie udało. Film jest naprawdę kiepski, dość biednie zrobiony, żarty raczej słabe i naprawdę nie warto na to czekać.

Roy_v_beck

Moim zdaniem, ten film to straszna dłużyzna. No ewidentnie coś poszło nie tak... A szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones