PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745958}
7,6 6 256
ocen
7,6 10 1 6256
7,2 10
ocen krytyków
Dzień babci
powrót do forum filmu Dzień babci

Jeden z lepszych krótkich metraży jakie widziałem w ogóle. Świetna historia, genialna Anna Dymna i reżyseria jak nie z Polski - rytm, prowadzenie postaci, humor przeplatany z dramatem - wow! Oby trafił do dystrybucji bo żal go tylko na festiwale.

Lidzki

Zgadza się - rewelacja w każdym calu. Jak twierdził reżyser po seansie, chyba nieprędko trafi do szerszej dystrybucji. :-P najpierw ze 2-latka pojeździ po festiwalach, a potem...pożyjemy, zobaczymy. Oby Sakowskiemu następne filmy tak "wychodziły". :-)

kwadracik

Dziękujemy w imieniu całej ekipy za ciepłe słowa :)

ocenił(a) film na 4
Lidzki

Czyli niewiele widziałeś w swoim życiu.

ocenił(a) film na 9
BayardSartoris

Niewiele to akurat Ty tutaj pokazałeś tą swoją "mądrością życiową" - może trzeba było jakoś uzasadnić niską ocenę filmu, bo Lidzki przynajmniej wskazał powody wysokiej oceny.

ocenił(a) film na 8
Lidzki

Śmiech, łzy, wzruszenie <3

ocenił(a) film na 8
Lidzki

Zawsze wkurzały mnie filmy krótkometrażowe, bo czegoś w nich brakowało a w tym dla odmiany nie brakuję niczego. Humor, realia, i dobrze oddana smutna atmosfera odgrywającego się dramatu, miłości do syna, porzucenia, alkoholizmu. Wszystko to w lapidarnej pigułce polskiego kunsztu. Jestem dumna i wdzięczna!

TrefnaPanna

Miłości do syna? Miłość raczej do alkoholu. Zabawne było to że próbowała poszukać oszusta. Rola Dymnej kapitalna

kasiabeier

* oszukać

kasiabeier

Właściwie to się nie pomyliłeś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones