PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736899}

Dzika

Wild
4,9 493
oceny
4,9 10 1 493
5,2 4
oceny krytyków
Dzika
powrót do forum filmu Dzika

Niezły ale

ocenił(a) film na 8

nie dla każdego. Tylko nieliczni go docenią.

ocenił(a) film na 6
DaveDovah1993

Mnie się pierwsza połowa tak średnio podobała, ale potem akcja filmu się rozkręciła. Na szczęście, bo byłaby niższa ocena. Oryginalny i na pewno nie jest to obraz dla każdego, sporo tam surrealizmu i groteski. Od dramatu, po komedię. Mnie się bardziej podobał, niż nie podobał. Momentami był odważny, szokujący, a równocześnie zabawny. Było kilka ciekawych momentów. W tym jeden, którego jeszcze w kinie nie widziałam, (wiadomo jaki).

ocenił(a) film na 8
kozzy82

Tak szczerze to mało już jest takich momentów. W kinach już prawie wszystko zostało pokazane ;)

DaveDovah1993

Jak ja nienawidzę swetrów wełnianych. Banda z kółeczka wzajemnej adoracji, z której ktoś nakręci gówno dla 100 osób i grupowo zwalą sobie do tego konia, jacy to oni są zajebiści. Druga grupa, której nie cierpię, to Social Justice Warriors, Tudzież Bojownicy o sprawiedliwość społeczną, ale to nie o nich

Nie wiecie, kim jest sweter wełniany? pozwólcie, że wam wytłumaczę, posługując się opisem z internetu:

„1. Sweter wełniany

Tytułem wstępu: Na pierwszy ogień leci Sweter wełniany, czyli typ dyskutanta powszechnie najbardziej znienawidzony. Gardzi wszystkim, co komercyjne i amerykańskie, w najlepszym przypadku E.T. i Gwiezdne Wojny to jego guilty pleasure z lat dziecinnych. Broń Boże, nie może mu się to podobać „na serio”. Między kolejnymi wizytami na Nowych Horyzontach i czytaniem dokonań współczesnej filozofii wylewa swoje frustracje, że „ten fenomenalny film LGBT z Indonezji” ma taką niską średnią wśród użytkowników. Choć Swetry to gatunek, z którego nabija się każdy, to jednocześnie występuje względnie rzadko i mało kto miał z nim prawdziwą styczność. Taki trochę internetowy Yeti.

Miejsce występowania: wszędzie tam gdzie dyskutuje się o niszowym kinie z Afryki środkowej albo europejskiej klasyce. Wtrąca się też w dyskusje o filmach komercyjnych, żeby pokazać Ci jak ograniczony intelektualnie jesteś.

Ulubione filmy: Prawdopodobnie o żadnym nie słyszałeś, poza Valhallą Refna i Bergmanem.

Typowy argument: „Nie wypowiadaj się na temat rzeczy, których nie rozumiesz”, „Wracaj do oglądania swoich śmiesznych komiksów”, „Nie każdy zrozumie ten film" „To powiew świeżości i drapieżności, jakiego w kinie nie było nigdy"

ocenił(a) film na 8
bart13

Nie popłacz się. Pozdrawiam.

DaveDovah1993

Nie płaczę. Ja po prostu takimi ludźmi gardzę, jak 99% internetu.

użytkownik usunięty
bart13

99% internetu, w ogóle ludzi to bydło, które ma gówno do pogardzania :) Większość to debile, a ty jak widać siędo nich zaliczasz.

użytkownik usunięty
DaveDovah1993

ta a gzie go można w ogóle obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones