PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736899}

Dzika

Wild
4,9 492
oceny
4,9 10 1 492
6,0 3
oceny krytyków
Dzika
powrót do forum filmu Dzika

Powala, naprawdę, bo bestialstwo, z tego co ja kojarzę, to jest przestępstwo. Nie jestem w stanie pojąć, jak można napisać, nająć aktorów, stylistów i tak dalej i nakręcić taki film, a co dopiero w kinie coś takiego pokazywać. To jakaś tragedia.

ocenił(a) film na 1
Artistisch

Przestępstwem jest też, z tego co ja kojarzę, morderstwo. Należy więc zakazać kręcenia kryminałów, filmów sensacyjnych, thrillerów i horrorów.

Ten film to tragedia nie dlatego, że dziewczyna zakochuje się w wilku, tylko dlatego, że reżyser ze scenarzystą nie potrafili tej historii wiarygodnie pokazać. O każdym, nawet najbardziej kontrowersyjnym temacie, można nakręcić film zły lub dobry.

Po polsku to nie "bestialstwo" tylko "zoofilia". Słowo "bestialstwo" oznacza zachowywanie się w sposób zwyrodniały.

Marac

Hej hej, 1) nie mylmy pojęć.

Bo morderstwo to NIE jest kręcenie filmów o morderstwie.

Natomiast "zoofilia" to również kręcenie specyficznych filmów erotycznych, tak jak pedofilia to kręcenie innych specyficznych filmów erotycznych. Chyba nie zaprzeczysz że kręcenie filmów pedofilskich (i/lub ich dystrybucja) jest przestępstwem.

2) jeśli napisałeś "Ten film to tragedia nie dlatego, że dziewczyna zakochuje się w wilku" i nadal potwierdzisz że właśnie to miałeś na myśli, to już jest tragedia. Przecież to że osoba ludzka zakocha się w wilku zawsze będzie tragedią, tak samo jak będzie tragedią jak zakocha się w telewizorze, mikrofalówce, drzewie, czy krawężniku.

ocenił(a) film na 1
tmg

Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i mylisz świat realny z przedstawionym, to nie pogadamy.

tmg

Tragedią w znaczeniu - tragedia jako tragiczne wydarzenie/przeżycie jakie miało miejsce w zyciu tej bohaterki, ale gość wyżej napisał że samo to nie oznacza że "film jest tragedią". I oczywiście ma rację. Żeście się nie zrozumieli :-) Bo idąc takim tokiem myślenia: Czy każdy film wojenny jest tragiczny jako dzieło filmowe bo każda wojna bez wątpienia niesie ze sobą wiele ludzkich tragedii ? No właśnie.

użytkownik usunięty
RealKalps

No wlasnie...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Szczytem ironii jest to, że typowy prawak czyli bydło z IQ poniżej 100 ma czelność nazywać mnie przygłupem. Nie jestem lewakiem, ale jak tak patrzę na ciebie to lewaki mimo, że też są głupkami to nie a takimi jak wy prawicowe bydło.

użytkownik usunięty

buhaha no nie skad tam oni tacy madrzy :D

użytkownik usunięty

przeczytaj co napisales o zakochaniu sie w wilku a co o zakochaniu w czlowieku :D
ty chodzace dziecko kwiatu :D

użytkownik usunięty

Wiem co napisałem i napisałem prawdę lecz jesteś zbyt zaściankowy żeby to w ogóle zrozumieć wiec nie ma sensu nawet z tobą prowadzić dyskusji

użytkownik usunięty

oj dobra masz racje czesc

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

zamilcz w koncu kretynie

Marac

Wyrwano zwierzę z naturalnego środowiska i znęcano się nad nim (także seksualnie..). Gdzie te histeryczne protesty różnych: ekologów, obrońców praw zwierząt, zielonej V kolumny, fanów 'Pokotu' i laleczek voodoo Agnieszki H, czy innych przedstawicieli grupy dostającej ślinotoku na widok/zapach świeżo ściętej przez kosiarkę trawy?

ocenił(a) film na 1
Aristosek

Ale o czym Ty teraz do mnie piszesz, bo nie łapię? Co ten bełkot o ekologach ma wspólnego z moją wypowiedzą i/lub tym filmem?

Marac

Ups. Nie do Ciebie. Misclick się zdarzył.

ocenił(a) film na 7
Artistisch

Piszesz tak, bo nigdy nie kochałeś żadnego wilka. Nie wiesz, co to prawdziwe uczucie.

ocenił(a) film na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones