PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685080}

Dziwak

Creep
5,9 15 893
oceny
5,9 10 1 15893
6,5 17
ocen krytyków
Dziwak
powrót do forum filmu Dziwak

Nie chcialam ogladac ale zostalam przeglosowana... i cale szczescie. Film zaczal sie dziwnie i nie przestawal byc dziwny do samego konca. Momentami troche sie dluzyl i denerwowal... w koncu 2 osoby w obsadzie i wszystko filmowane "z reki" moze wydawac sie malo przekonujace. Zakonczenie jednak nie do konca rozczarowujace.

Cos innego, dziwnego ale wartego obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
unimaginable_mind

[SPOILER]

Z ciekawostek- ławeczka nad woda, gdzie skasowano siekiera tego biedaka to dokladnie ta sama lokacja, gdzie dokonano innego mordu - w Enemy of the state ;) Ławeczka zbroczona filmową krwią ;)

ocenił(a) film na 1
xxadrianxx

Nie ma tu o czym dyskutować. Słaby film, o ile można go tak wgl nazwać. Od samego początku wiedziałam, że gł. bohater nie ma raka i jest psychopatą...Wytrzymałam pierwsze 30 minut, jak nie mniej... nie da się takiego czegoś oglądać! Po przewinięciu, końcówka filmu niczym mnie nie zaskoczyła. Ten film jest tak słaby, że nawet "bani" nie "ryje".

ocenił(a) film na 7
Perelka89

Każdy ma prawo do swojej opinii, ale wystawianie jedynki temu filmowi (zwłaszcza po 30 minutach oglądania) trąci lekką niedojrzałością... Powtarzam do znudzenia - nawet jeżeli nam film nie odpowiada, jego treść, forma, prowadzenie kamery, to są jeszcze inne elementy - aktorstwo, emocje, muzyka, zdjęcia... Ech...

ocenił(a) film na 5
xxadrianxx

Tam zabójstwa nie dokonano na samej ławeczce, ale faktycznie, bez głębszej weryfikacji to chyba faktycznie to samo miejsce

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones