PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5355}

Edward Nożycoręki

Edward Scissorhands
7,7 405 089
ocen
7,7 10 1 405089
7,6 38
ocen krytyków
Edward Nożycoręki
powrót do forum filmu Edward Nożycoręki
ocenił(a) film na 4
LarryTheNinja

Bardzo współczuję jeżeli to jest poważna wypowiedź.

ocenił(a) film na 10
pepittek

Może nie każdemu dana jest wrażliwość potrzebna do pełnego odbioru tego magicznego filmu... Dla mnie to arcydzieło!

ocenił(a) film na 7
malamaxi

Dokładnie.

Rzadko udzielam się na tym forum, ale teraz nie mogłem się powstrzymać. Czego współczujesz? Tego, że to dla kogoś jeden z najpiękniejszych filmów? Każdy je inaczej odbiera. Oceniłeś "Leon Zawodowiec" aż na 10!! Mam współczuć? Igrzyska (coś tam) na 8?! A taki wspaniały film, jakim jest Edward Nożycoręki tylko na 5? Bardzo dziwny sposób oceniania. Zresztą o gustach się nie dyskutuje, ale po co być niemiłym? Nie warto pisać tak nieprzemyślanych postów. Widocznie lubisz filmy akcji, gdzie wrażliwość nie jest potrzebna. Choć z drugiej strony oceniłeś Pamiętnik na 7/10 :)

ocenił(a) film na 8
piotrek899

"Widocznie lubisz filmy akcji, gdzie wrażliwość nie jest potrzebna. " - widziałeś ty w ogóle Leona Zawodowca? Rzeczywiście, pościgi i akcja bez końca. Zrozum, że każdy ocenia filmy według swojego klucza, nie jesteśmy zawodowymi krytykami, tylko ludźmi lubiącymi kino. Ja też dałem 10 Leonowi, bo jak dla mnie jest to symbol kina rozrywkowego, życiowe role Reno, Oldmana i Portman, film wzruszający i piękny, niezapomniane sceny i dawkowanie całej gamy uczuć, w swoim gatunku jest perfekcyjny. Kolega wyżej najwyraźniej nie rozumie, że piękno to nie zawsze tyle samo co estetyczne odczucie, ile stan emocjonalny wewnątrz człowieka, kiedy ocena "ciepło" płynące od filmu. Co byś nie pisał jego zdania nie zmienisz, a podpieranie się w argumentacji ocenami innych filmów jest co najmniej dziecinadą i kompletnym brakiem poszanowania, mimo, iż siliłeś się na obiektywizm "każdy odbiera filmy inaczej". Konkludując tobie również polecam nie pisać nieprzemyślanych postów.

pepittek

A ja współczuje tobie - Wyobraź sobie że każdy ma indywidualny gust .

ocenił(a) film na 9
pepittek

Współczuć to ci należy ocen jakie wystawiasz.

ocenił(a) film na 10
LarryTheNinja

Co tu dużo mówić, 100% racji Larry

ocenił(a) film na 9
LarryTheNinja

Popieram!!!

ocenił(a) film na 9
lasko1982

Jeden z piękniejszych filmów.

ocenił(a) film na 8
lasko1982

Mnie też się podobał, jak Edward zamieszkał z Boggsami to przypomniało mi się że tak samo zamieszkał Dexter że Stewartami w ,,Masked Rider"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones