PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796989}
3,8 15 692
oceny
3,8 10 1 15692
2,0 7
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room

Chciałbym być piłą

ocenił(a) film na 3

ale zabrakło mi jaj. Scenarzysta zrobił dobre podwaliny pod całą serię filmów, ale czy ktoś pójdzie na 2kę?
Wstęp dłuży się niemiłosiernie, wiele wątków jest niepotrzebnych, a same pokoje to nie zagadki, a preteksty do mordowania ludzi.
Postacie? Płytkie jak kałuża, życzyłem im śmierci już na kolacji.
A teraz absurdy:
Kostnica - po co była krzyżówka? Wystarczyło zabrać kartę.
Szyb wentylacyjny - wchodzisz do miejsca z zagadką i pułapka nie wyrządzi Ci krzywdy.
Telewizornia - »tylko« otwieranie drzwi.
Pokój myśliwego - jedyne sensowne pomieszczenie, z którego można było się wydostać już po 10 minutach. Tylko po co pchać rękę? Nie łatwiej było użyć sznurka od kajdanek?

No i zakończenie - rozumiem, że to miała być kara / nagroda dla poszczególnych osób za wybór guzika, ale... po co?

To, że film się nie podniesie było widać, jak zaczęli pokazywać walory głównej bohaterki. Bardzo słabo, z ambitnego kina film okazał się być gównem dla nastolatków, bo są cycki i giną ludzie...

3/10, ogromne rozczarowanie

ocenił(a) film na 6
Takeya

hahaha od kiedy horrory są zaliczane do ambitnych filmów ....:) :) ty tak serio czy jaja sobie robisz

ocenił(a) film na 1
Takeya

życzyłem im śmierci już na kolacji <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones