PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796989}
3,8 15 692
oceny
3,8 10 1 15692
2,0 7
ocen krytyków
Escape Room
powrót do forum filmu Escape Room

Zakończenie

ocenił(a) film na 3

Pomijając treść filmu, marne dialogi i jeszcze gorszą grę aktorską: o co chodzi w scenie, w której Elizabeth rozmawia z mordercą a ten przygląda się na ekranach jakimś roznegliżowanym parom? Czy ma dostęp do kamer z jakiejś imprezy swingerów, czy odtwarza nagranie? No i czy ma to jakikolwiek związek z bohaterami filmu? Jakieś pomysły? Domysły?

ocenił(a) film na 4
Fass_

Też nie załapałem, ale scenariusz kulał przez całe poprzedzające 75 minut, więc te 5 ostatnich nic już nie znaczą... ;-) Chyba miała być puenta w stylu Jigsaw, ale wyszło raczej WTF ("Who really escapes? Was it you? Or was it them?")... I pełna zgoda co do aktorów. Kiepskie aktorstwo tylko uwypukliło kiepski scenariusz. A szkoda, bo potencjał był niezły.

ocenił(a) film na 5
Fass_

Ni mom pojęcia.
Chyba ten finał to tak na siłę próbuje mieć głębię/sens/drugie dno.... choć oglądałem w oryginale, to też coś pewnie umkneło.

ocenił(a) film na 3
Fass_

To była impreza na którą poszła ta azjatka. I prawdopodobnie cała ta scena miała za zadanie nakręcić nas na secuel. Meeech.

ocenił(a) film na 5
ikkibar

I zapewne ta Azjatka im zafundowała tą "grę" :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Fass_

właśnie jestem po seansie i też nie wiem o co kaman na końcu

Fass_

Tak to jest jak się ktoś bardziej koncentruje na popcornie, albo lataniu po herbatkę do kuchni w trakcie filmu, zamiast uważnie śledzić fabułę.
Pamiętacie tę dupeczkę z początku filmu, co zajadała pieczywko w restauracji? No właśnie. To już wiecie co to za sexparty miał ten typ na podglądzie i co ewentualnie te sceny miały insynuować widzowi.

ocenił(a) film na 3
Milczar82

Pragnę prosić szanownego Pana o wybaczenie, że nie skupiłem całkowicie swojej uwagi na tym wspaniałym bizantyjskim dziele, jakim jest ten film. Po stokroć kajam się i obiecuję, że wrócę do tego wybitnego obrazu kinowego i zobaczę na własne oczy dupeczkę z początku filmu co zjadała pieczywko w restauracji. Musiała mi umknąć ta wybitna scena z jakże enigmatyczną postacią. Pozdrawiam serdecznie.

Fass_

:D

Milczar82

ja jednak proszę o wyjaśnienie:
pamiętam dupeczkę co zajadała pieczywo i ok, jest to ta impreza na którą ona poszła
ale co to ma wspólnego z tym gościem i czemu ich zabijał?? bo ja też końcówki tego dzieła "nie załapałem..." :)

ocenił(a) film na 3
Fass_

Scenariusz tego filmu był pisany na kolanie. Mnie się nawet nie chce go roztrząsać ani wskazywać nieścisłości i głupot, które wyskakują na każdym kroku (jak choćby to, że drzwi do pokoju z kwasem nie były wcale zamknięte na klucz).

Fass_

Przypomnij sobie Piłe 1 to zrozumiesz :)

ocenił(a) film na 3
djbasstronic

Dobrze, ze zakazali wyświetleń w Polsce bo ludzi by tylko stracili pieniądze.

ocenił(a) film na 2
_Mika_a

Zakaz dotyczył innej pozycji. Tak się zadziało, że w jednym roku wyszły dwa filmy o tym samym tytule i tematyce.

ocenił(a) film na 3
Glitch21

Nie miałam o tym pojęcia. Bardzo dziękuję za informację :)

Fass_

Pomijając treść filmu, marne dialogi i jeszcze gorszą grę aktorską: o co chodzi w scenie, w której Elizabeth rozmawia z mordercą a ten przygląda się na ekranach jakimś roznegliżowanym parom? Czy ma dostęp do kamer z jakiejś imprezy swingerów, czy odtwarza nagranie? No i czy ma to jakikolwiek związek z bohaterami filmu? Jakieś pomysły? Domysły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones