PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796158}

Podły, okrutny, zły

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
6,7 50 082
oceny
6,7 10 1 50082
5,6 39
ocen krytyków
Podły, okrutny, zły
powrót do forum filmu Podły, okrutny, zły

Ostatnio pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmowego

http://www.imdb.com/title/tt2481498/mediaviewer/rm4176957696

Osobiście jestem bardzo zainteresowana tym filmem, bo historia Teda Bundy'ego jest niesamowicie ciekawa, a przy tym przerażająca. Obecnie jestem w trakcie czytania książki Ann Rule "The Stranger Beside Me" i z każdą kolejną stroną zadziwia mnie fakt, jak dziwny był to człowiek. Z jednej strony bardzo dobrze wychowany, kulturalny, głoszący swoją niewinność, z drugiej bestialski morderca.
Mam nadzieję, że film okaże się naprawdę dobry.

klaudia_nascimento

jest do niego bardzo podobny, czekam z niecierpliwoscia

krolowa_sniegu_2

W ogóle nie jest podobny... Ted wyglądał na znacznie starszego, niż był w rzeczywistości, był chudym patyczakiem, a nie przypakowanym byczkiem. Jak dla mnie zupełnie nietrafiony wybór. Nie ma też tego charakterystycznego uśmiechu. Zobaczymy, może może coś z tego wyciągną, ale myślę, że niestety czeka mnie rozczarowanie..

ocenił(a) film na 7
Martine

Sądzę, że jedyne podobieństwo to twarz. Ted miał/miewał na twarzy wypisaną swego rodzaju zaciętość, wąskie usta, ostry wydatny nos, ostre rysy twarzy i spojrzenie, które bywało momentami...puste lub srogie. Efron jest podobny, ale trochę mu jednak tego brakuje. Co do ciała, wiadomo, Ted był szczupły. Ostatecznie, zobaczmy jak to wyjdzie

klaudia_nascimento

Mam bardzo podobnie. Odważę się powiedzieć, że fascynująca jest ta jego osobowość . Coś jak dr jekyll and mr hyde i to też nie do końca. Można powiedzieć, że był trochę jak celebryta tamtych lat ale pod złą sławą... Taki człowiek nie pasuje na mordercę i to tak brutalnego a jednak.

klaudia_nascimento

Co ja znalazlam przez przypadek za komentarz :D
Wlasnie tez sie zainteresowalam filmem, bo zaczelam czytac ksiazke, ale niestety ciezko mi to na razie idzie, bo przez tyle lat to juz zapomnialam angielskiego. Jak wszystkie filmy sie ma z niemieckim dubbingiem, to potem to tak wyglada :) 10 lat nauki jezyka na nic. Jak premiera 10 maja to moze sie wybierzemy razem do kina, bo przyjezdzam 12. :D

kati91

Ja wczoraj kupiłam bilet na przedpremiere 4.05 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones