PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219794}

Flash

The Flash
6,3 23 139
ocen
6,3 10 1 23139
6,1 26
ocen krytyków
Flash
powrót do forum filmu Flash

to tak jakby Arrow'a nie zagrał Stephen Amell.

Ludacris

I chwała bogu bo Grant to drewno jakich mało. Lubię ten serial, ale za cholere nie mogę zrozumieć tego jak większość chwali Gustina.

jacob_filmweb

A wyjaśnisz?

użytkownik usunięty
kirmarks

Moim zdaniem Grant Gustin jako Flash spisuje się nieźle jak na taki serial. Jednak widać gołym okiem, że jego przygoda z tą postacią słusznie ograniczy się do serialu, bowiem gołym okiem widać, iż wachlarz jego mimiki, gestów i zachowań jest ograniczony, np. jak umawiał się z Patty i spędzał z nią jakoś czas to zawsze miał ucieszoną minę "zaraz zar****". Ponadto pod względem budowy fizycznej nie imponuje. Nie mówię, że to powinien być Arnold Schwarzenegger, ale też mógłby nie wyglądać jak przeciętny chuderlak. Co do Ezry Millera, samo cameo w BvS wystarczyło, aby mnie do niego przekonać. Sam wątek w tamtym obrazie wydawał mi się zbędny, jednak zdolności Ezry jakoś zauważyłem. Też opinie innych użytkowników mówią o nim jak najlepiej, więc jestem skłonny poprzeć Millera jako Flasha.

Nie widziałem BvS nie chciało mi się dla samego cemio iść. Co do aktora to zdecydowanie wole by flash miał takom budowę niż żeby był Pudzianem zwłaszcza ze on nie używa siły szybkość do zwiększenia siły fizycznej jak niektórzy to robili.

kirmarks

Przynajmniej batmana zagra jedyny batman

kirmarks

Chyba nie muszę wyjaśniać. Nie podoba mi się jego gra aktorska, wypada sztucznie.

jacob_filmweb

Znam gorszych.

użytkownik usunięty
Ludacris

No i dobrze by było, gdyby Arrowa nie zagrał Stephen Amell. Zarówno Grant Gustin, jak i Amell nie są najlepszymi wyborami do swoich ról. Gdyby kiedyś miał powstać filmowy Green Arrow to najlepszym wyborem byłby Charlie Hunnam.

lepszy ezra ze swoim hipstersko-dziewiczym zarostem i wlosami na metala-brudasa?

użytkownik usunięty
Lelouch Lamperouge

Lepszy pod względem talentu aktorskiego, zaś problem hipstersko-dziewiczy zarost i włosy na metala-brudasa można łatwo rozwiązać u fryzjera. :v

Lelouch Lamperouge

A widziałeś go jak on teraz wygląda? Kończ waść wstydu oszczędź.

Aktorsko i wyglądem prezentuje się lepiej niż to chude drewno Gustin.
http://blogdesuperheroes.es/wp-content/plugins/BdSGallery/BdSGaleria/46799_mediu m.jpg

Lelouch Lamperouge

+ zdjęcie z tego roku na którym ewidentnie widać że chłopak przypakował do roli, bo był o wiele drobniejszy.
https://www.instagram.com/p/BEnUiTpBd30/

jacob_filmweb

nope, nadal sie nie nadaje

Lelouch Lamperouge

Dla ciebie się nie nadaje, dla mnie jest zajebisty. Wygląda lepiej niż to dziecko Gustin, to mi wystarczy

jacob_filmweb

Proszę was, Ten Ezra wygląda jak azjata. Nie wiem czy ma korzenie azjatyckie czy też nie ale Barry'ego Allena nie może grać Azjata. To tak samo jak Human Torcha w Fantastycznej czwórce zagrał czarnoskóry. Ja rozumiem, że szanujemy innych bez względu na kolor skóry ale nie żeby dawać rolę rodowitego amerykanina azjacie

Jasiuuu7

mi też wygląda na Azjatę przez co nie pasuję mi do Flasha

Jasiuuu7

Muszą temu chuderlakowi włosy przefarbować na blond, zmienić kolor oczu, sprawić żeby jeszcze więcej przypakował, zmienić fryzurę, poprawić te chude policzki, sprawić aby stał się wyższy i będzie odpowiedni Barry Allen. Mnie ciekawi czemu jeszcze nie zaproponowali tej roli Topherowi Grace'owi.

jacob_filmweb

co wy z tym chwaleniem, że przypakował? czy wy w ogóle widzieliście, jak wyglądają zawodowi biegacze?

shrugoff

Barry Allen był policjantem, więc chyba normalne, że był przypakowany, poza tym film ma bazować na komiksie, a wiadomo jak w komiksie wyglądał. A jego szybkość nie polega na sile mięśni, tak jak u zawodowych biegaczy, tylko na Speed Force.

SilverBanshee

co do komiksu zgoda, ale barry jest specem od kryminalistyki, a nie policjanem :P

shrugoff

każdy policjant był w szkole policyjnej, nie ważne jaką dziedziną miałby się zajmować w przyszłości - i tak dostawał wycisk :P

shrugoff

każdy superbohater jest mięśniakiem, czy to kucharz, czy dziennikarz, czy szachista, takie życie :D

ocenił(a) film na 5
Ludacris

Mnie to on sie kojarzy tylko z tą sceną co wali konia

Ludacris

To tak jakby Green Arrow nie miał bródki... Oh wait...

Ludacris

Jak najbardziej,popieram :)

Ludacris

Amell to nie Green Arrow, tylko jakiś tandetny "Arrow". Meh.

Kadex

"Arrow" się tak naprawdę skończył po drugim sezonie! Jest to wielka szkoda, iż twórcy postawili na scenariusz dla "dzieciaków" niż podtrzymać tę siłę, dreszcz i przemoc, która przyciągała im widzów przed "szkiełko". Cóż jak widać, większy zysk mają ze spektrum docelowego jakim jest przedział 6-18 lat.

Ludacris

zamknij sie, zalosne lamenty debili ogladajacych glupie seriale

Ludacris

Czyja wiem? Dajmy temu tworu czas na ewolucję. Nigdy nie oceniajmy pudełka nie wiedząc co kryje jego zawartość. Strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o wybór głównego aktora, zaś przyczepiłbym się do "dziwacznego", niedociągniętego i nieprzemyślanego projektu kostiumu. Nie podoba mi się! Już jakoś znacznie lepiej prezentuje się ten serialowy na Gustinie. Obecny nawiązuje do opancerzonego manekina z wystawy. Charakteryzacja pancerza głowy jest najgorsza! Macie podobne stwierdzenie co do uniformu THE FLASHa?

ocenił(a) film na 5
avitt

Oczywiście, że nie, bo ja w przeciwieństwie do ciebie trochę się orientuję w komiksach :) Ten dla ciebie "dziwny pancerz" to jeden z klasycznych kostiumów Barrego Allena, konkretnie z komiksu Injustice.

siper322

Michaś "jak Ci jaj podrosną i dojrzejesz do bycia mężczyzną" wtedy może pozwolę Ci na taką pyskówkę! Nie znoszę jak młodzież nie ma za grosz tolerancji. Nie szufladkuj mnie, ostrzegam. Opinię Twoją przyjmuję do wiadomości, ale na przyszłość proszę o dyskusję inteligentną. Tylko taką akceptuję. Poza tym być może więcej wiesz na temat tajników komiksów, co się chwali, ale drwienie z czyjejś niewiedzy jest oznaką głupoty, ale też nie osądzaj książki po okładce, bo moja wiedza o komiksach i wybranych ulubionych postaciach jest wielka, Ty jej nie znasz! Zauważ czego dotyczyła moja refleksja i wiele fanów się z tym zgadza. Tobie przypadła do gustu, a dla nas jest dość błaha. Miłego dnia w Krakowie.

użytkownik usunięty
avitt

Chodza sluchy ze podobno w miejscu twoich jaj jest szpara...

Jeśli ten "dziecinny tekst" jest w moim kierunku... to "chodzą słuchy, żeś Ty jeden WIELKI DOWCIP" jest. :D

ocenił(a) film na 4
Ludacris

Akurat lepszym Arrowem byłby aktor grający tę postać w Tajemnicach Smalville. Amell jest mega drewniany, z kijem w dupie.

Ludacris

Osobie uważam że bardzo dobrze - Aktor który gra serialowego Flasha scenach smutku, gniewu ma bardzo ograniczoną minkę i praktycznie powtarza te same miny .

Ludacris

Przecież Amell to kiepski Green Arrow, wielu aktorów mogłoby go zagrać. Ty go lubisz tylko z przyzwyczajenia.

Ludacris

mi się bardziej podobał Justin Hartley jako Arrow ;)

Ludacris

Może być interesujące, ale w roli Flash najbardziej mi odpowiada Grant Gustin świetnie się w tej roli spisuje. Flash z Ligi sprawiedliwych średnio mi przypad do gustu, jakoś nie pasuje mi do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones