PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=998}
8,5 992 407
ocen
8,5 10 1 992407
7,8 44
oceny krytyków
Forrest Gump
powrót do forum filmu Forrest Gump

Masakra

ocenił(a) film na 10

Wspaniały film,zasłuzony deszcz nagród. Dzieło,które może wycisnąć łzy każdego twardziela !!!!! Oglądac i nie czytać negatywnych opini

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Popieram :)

ocenił(a) film na 7
szpilka_fw

Jakoś nie potrafiłem dostrzec w nim czegoś specjalnego. Zaczynał się nieźle i fajnie się skończył. Kilka scen powalało z nóg, ale momentami przynudzał. Za długi i o ile dobrze pamiętam, taki miszmasz.

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

10/10 :)

ocenił(a) film na 10
JoseMorales

Kto nie widział,nie zna się na kinie

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Steaven Seagal miał lepsze filmy...no dobrze - żartowałem...Choć Nico - niczego sobie, podobnie jak Glimmer man czy Wygrać ze śmiercią,,,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Może nie kto widział ten się nie zna tylko komu się nie podoba :) Niedawno zauważyłem, że jeszcze wiele osób go nie widziało i aż im zazdroszczę, że mogą go obejrzeć pierwszy raz :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/forrest-gump-1994.html

ocenił(a) film na 10
Krzysztof421

po kiego te wirusy tu rozsyłasz ? co to za link

ocenił(a) film na 2
Gladiator1000

Nie masz racji.
A twardość nie wiem co ma do tego, leczy Ty raczej twardy nie jesteś skoro piszesz takie bzdury. Ten film sam sobie robi negatywną opinię, więc nie trzeba jej czytać, skoro wystarczy choć na chwilę włączyć ten chłam :)
Film o debilu, granym przez debila. W dodatku o niczym tylko dodatkowo jeszcze debilnym.
Inne filmy o debilach można było zrobić dobrze, jak np. Defendor, ale to jest nieporozumienie, tym bardziej biorąc pod uwagę ocenę.

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

Każdy ma swoje zdanie :) Wiesz,dyskusja jest zbędna. Np nigdy mnie nie przekonasz,że Tom Hanks jest debilem(w sensie słabym aktorem -"Film o debilu, granym przez debila"). Tak więc różnimy się pięknie i grzecznie dziękuję za wyrażenie swojej opini

ocenił(a) film na 2
Gladiator1000

Nie mam swojego zdania, wyraziłem tylko obiektywną prawdę :)

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Widać, pojęcie troll jest ci obce ^^

ocenił(a) film na 10
RicePrince

Bez dwóch zdań :) Staram się ich unikać lub jak się da,grzecznie spławiać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
mr_oziu

Racja, powinienem zmienić ocenę na 1, ale jestem zj*bem i coś tam mi się nawet podobało. Trochę kamera chodziła.
Zanim zaczniesz komentować i oceniać, obejrzyj ten film.

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

Nie rozumiem fenomenu tego filmu. Nie było niczego, co by mi się nie podobało, ale nie było też niczego, co by mi się spodobało. Był nijaki.

ocenił(a) film na 10
Kaamlai

Nie przejmuj się,że jesteś w mniejszości. Ja też widziałem mnóstwo "podobno" genialnych arcydzieł,które w rzeczywistości były dla mnie nudne i bezbarwne(jak np. taki Mullholland Drive). Atrakcyjność każdego filmu jest opinią subiektywną i różni się w zależności od upodobań danego widza

ocenił(a) film na 8
Kaamlai

Ja również mam mały problem z tym filmem. Niby dobry, niby wszystko w tym filmie jest ok, scenariusz, aktorzy, ale nic w nim nie zachwyca. Akurat mi przeszkadza w nim lekkie nadęcie, dałam wysoką ocenę, nawet widziałam ten film kilka razy, ale nigdy nie sprawiało mi to przyjemności. Co do Hanksa, nie można powiedzieć o nim, że jest złym aktorem, ale nie rozumiem jego fenomenu, nie jest wybitny, ani genialny (jego fani zaraz mnie za to zniszczą), jest po prostu dobry,

biedroneczka_90_8

"nawet widziałam ten film kilka razy, ale nigdy nie sprawiało mi to przyjemności" Biedroneczko. To po ch...j się męczyłaś?

Kaamlai

Pewnie dlatego, ze jest to czwarty film, jaki obejrzałaś ;)

ocenił(a) film na 10
Kaamlai

Czasem tak jest... ja mam tak z gwiezdnymi wojnami, aczkolwiek to inny gatunek filmu .
Dla mnie 3 najbardziej kultowe filmy to Forrest Gump, Powrót do Przyszłości i Akademia Policyjna cz 1 :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Rewelacja !Tom Hanks jak zwykle , po prostu czego się tknie tylko powiedzieć. WOW !

ocenił(a) film na 10
nathalie34

Dokładnie. Temu aktorowi rzadko kiedy zdarzają się słabe role

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Świetny aktor !

nathalie34

Potwierdzam!

ocenił(a) film na 9
marcin261287

Miło :-)

nathalie34

Również miło ;)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Zdarzają się niestety. Na przykład w Kodzie

Gladiator1000

przed Forrestem zdarzały się często.

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

genialny film!Podobała mi się szczególnie scena, jak Forrest stoi nad grobem Jenny i mówi co u ich synka.Moim zdaniem arcydzieło

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

o kurcze, własnie sprawdziłam, to film z 1994 roku....nie wiem czemu, alę sądziłam że jest kilka lat młodszy.
Powiem tak, niewiele jest filmów, które moge oglądać kilkanascie razy i za każdym razem (choć historię znam na pamięć) tak samo mnie ciekawią, wzbudzają podobne emocje... Mówcie co chcecie ale ten film jest cudowny. Uwielbiam go. Pogodny, piękny, mądry... Brakuje nam takich historii.

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Genialny pod każdym względem, mądry, wzruszający, ciepły. 10/10

anialek36

Dokladnie ...gdyby teraz sie zaczynal na innym kanale to ogladam drugi raz :-)

ocenił(a) film na 10
anialek36

Z tego filmu wyciągnęłam wniosek, że ludzie to jednak nie mają prawa dyskwalifikować kogoś , bo jest inny, głupszy (oczywiście ich zdaniem). Ludziom upośledzonym trzeba pomagać, a nie robić z nich większych niedorozwojów niż są, a czasami mam wrażenie, że niektórzy by chcieli ich tylko upupić, przykleić łatkę chorych i ograniczyć rozwój, a przecież każdy się rozwija wolniej albo szybciej. Kto w ogóle dał nam prawo do mówienia innym co mogą a co nie i twierdzenia, że sobie z czymś nie poradzą oraz uznawania siebie za normalnego, a innych za nienormalnych. Czy czasami nie jest tak, że nikt do końca nie jest?

ocenił(a) film na 9
abc_18

W jakimś filmie (nie pamiętam jakim) słyszałem taką opowiastkę o królestwie, w którym zła jędza zatruła wodę w studni. Wypicie wody powodowało szaleństwo. I tak w skrócie, ze studni z czasem napili się wszyscy poddani poza królem. Król długo się opierał, próbował apelować do rozsądku poddanych, ale ci doprowadzili w końcu do tego, że i król napił się wody. Wtedy wszyscy poddani odetchnęli z ulgą, że wreszcie i król jest normalny.

chemas

Normalność rzecz względna.

ocenił(a) film na 9
abc_18

Otóż to

Gladiator1000

Popieram. Nie rozumiem czemu takie niskie oceny!

ocenił(a) film na 9
Nel44

Ja również

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Dokładnie wspaniały pod każdym względem bez dwóch zdań.
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/forrest-gump-1994.html

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

powiem tak...ludzie którym film się nie podoba chociaż odrobinkę, nic a nic go nie czują, są to zwyczajnie ludzie pozbawieni CAŁKOWICIE jakichkolwiek uczuć, emocji...jakieś cyborgi prawdopodobnie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gladiator1000

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Dużo emocjonalnych scen, jednak mi mocno zapadła w pamięci ta śmieszna, gdy przyjęli go do wojska
"Gump! What's your sole purpose in this army?
To do whatever your tell me, Drill sergeant!
God damn it, Gump! You're a god damn genius! This is the most outstanding answer I have ever heard. "
:P

https://www.youtube.com/watch?v=a4gCt1rUEpE

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones