PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 767
ocen
7,1 10 1 78767
6,3 22
oceny krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Nie no, to mnie po prostu rozwaliło!! ;-D

PCFilmWeb24

Nieładnie śmiać się z czyiś nazwisk... No chyba że są fikcyjne :D

użytkownik usunięty
LordVader345

Nie chodzi o nazwisko xDDD

Chłopie, ja nie wiem o co chodzi, soł ;D

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Obejrzyj film, to zrozumiesz :D

Dorosła część widowni lała z tego przez cały film :D

Bibaniu

Akurat dziś na niej byłem :D


Dobry żart :D

ocenił(a) film na 6
LordVader345

akurat dzieki polskiemu dubbingowi ta animacja zyskała wiele ale w mojej opini bajka nie jest dobra tak jak gdzie jest nemo nie ten sam poziom podczas senau czasami się nudziłem nie było to jakoś angażujące w sali kinowej u mnie w połowie bajki dzieciaki się nudziły , wierciły , i niektóre osby opóściły projekcje . Ja też miałem tak zrobić bo końcówka była przesadzona ale jedna scena uratowała koniec .....

jeśli jesteś dziwny to zapraszam na nudną moją opinie na temat bajki gdzie jest dory

https://www.youtube.com/watch?v=HoYK7xt0EtE

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

KRYSTYNAAA!

ocenił(a) film na 6
The_Sider

DAJ DAJ DAJ DAJ

mrPARADOKS

To wytlumaczcie o co chodzi, bo ja oglądalem film tylko w oryginale (po angielsku) i na pewno nie bylo tam nic o Krystynie Czubownej.

ocenił(a) film na 6
Pescadero

w polskiej wersji głos który oprowadza oprowadzał po tym środowisku leczniczym , komentował np że leczymy ryby by je potem wypuszczać do oceanu w polskiej wersji była to krystyna czubówna nie tylko jako głos ale mówili po prawdziwym nazwisku i imieniu tak jakby to naprawde ona była lektorem rzeczywistym bo naprawde jest znana że komentuje filmy przyrodnicze w telewizji

mrPARADOKS

aaaaaah rozumiem :D w sumie swietne :D w wersji oryginalnej byla to Sigourney Weaver i bylo to tak z dupy osoba wzieta, ze tez mnie to rozwalilo :P

Pescadero

"Weaver's voice booms through the movie at the most unexpected times, and is a running joke through the whole film, especially considering that all the animals (including Dory and the sea lions) come to consider Weaver their pal. It's just random enough to be hilarious"
http://www.stuff.co.nz/entertainment/film/81320870/disney-pixar-how-sigourney-we aver-wound-up-in-finding-dory--and-stole-the-show

Pescadero

Sigourney Weaver nie ma takiego dorobku, co Krystyna Czubówna, ale także jest lektorką w filmach dokumentalnych i wielu Amerykanów kojarzy ją z serii "The Blue Planet" o oceanach właśnie. Więc nie, nie jest to "tak z dupy osoba wzięta".

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

Zgadzam się. Co więcej cała obsada wypadła wyśmienicie :)
Po więcej zapraszam tu:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/07/gdzie-jest-dory2016.html

ocenił(a) film na 8
Bibaniu

Moja koleżanka Krystyna Czubówna XD

ocenił(a) film na 7
kamarza

to było mistrzostwo xDD

ocenił(a) film na 10
PCFilmWeb24

Cześć Krystyna! Wymiata :D

PCFilmWeb24

Mnie najbardziej rozwaliła akcja z echolokacją Baileya :)

ocenił(a) film na 8
dobryfilmowiec

Świetna akcja! :)

ocenił(a) film na 10
PCFilmWeb24

Mnie też bardzo rozbawiło. Ten moment gdy sala jest pełna dzieciaków, a to ja się śmieję najgłośniej - bezcenne :D

PCFilmWeb24

Film dokumentalny z tego zrobili? :P

użytkownik usunięty
jan_byrk

Taki klimat.Po prosty rozwala system.

ocenił(a) film na 9

Ah i to na początku o oszukiwaniu na wnuczka jak Dory szukała rodziców :)

ocenił(a) film na 10
alusia_xx

,,przecież ja nie zdam za ciebie matury'' xDDD

ocenił(a) film na 10
PCFilmWeb24

haha dokładnie, dawno się tak nie uśmiałam, najlepsza scena :D :D i jeszcze ta skałka "złaź! złaź! złaź!" :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Jaka skałka? To coś mi przypomina... nie umiem sobie przypomnieć... ale mam w głowie...A tak! Lol, zabrzmiałem trochę (wcale nie specjalnie) jak Dory. Wiedziałem, że to mnie rozbawiało, ale nie mogłem skojarzyć faktów. Rzeczywiście, te lwy morskie były świetne :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

dobre, dobre! :D czytam początek komentarza i nie wiem o co chodzi, ale Ci się udał :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Próbowałem sobie przypomnieć o jaką skałę chodziło. Już miałem to tak zostawić, gdy przypomniałem sobie, że chodzi o te lwy morskie :)

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

złaź! złaź! :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Praktycznie nie było momentu w filmie, w którym nie dałoby się pośmiać :) Co chwilę jakieś żarty wprowadzali i śmieszne sceny. Prześwietny film pod względem humoru i nie tylko :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Dokładnie, a dodam że rzadko oglądam bajki, ta mnie wciągnęła i jeszcze wczoraj obejrzałam Sekretne życie zwierzaków domowych, polecam, też się uśmiałam :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Ja w sumie akurat bajkowe oglądam często, ale większość za wysoko oceniam :D Ale ten na stówę zasługuje na 10 :D Sekretne życie też widziałem :)

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Ja wszystkie za wysoko oceniam, ale to dlatego, że nie mam dużych wymagań :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

No to, widać, mamy wiele wspólnego co do filmów :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

No fakt :D Ale to dobrze, lepiej dać 10 niż zaniżyć na 3 :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Haha, ale częściej powinienem dawać 7 lub 8 ;)

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Czasem daję 7 i 8 dla filmów które aż tak bardzo mnie nie zachwyciły :D A jak spędziłam naprawdę miło czas przy filmie i nie chcę by się kończył, to daję 10 i serduszko :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Haha, w sumie tak jak ja :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

No to trafił swój na swego :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Ogółem ja oglądam 75% filmów animowanych, 24% marvela i 1% innych :D Może dlatego, że lubię świat nierealistyczny, fantastyczny, bajkowy :D Mimo to, lubię nawiązania do rzeczywistych faktów. Jak w jakiejś bajce, bodajże Rio, był tekst "Ciosy karate ćwiczyłem z bratem", co mnie, jako fana piosenki "King Bruce Lee Karate Mistrz" rozbawiło :) Myślę, że muszę kiedyś nadrobić te filmy aktorskie, poważniejsze. Niby mam wiele w planach, ale jakoś nigdy mi się nie chce. A jak chcę oglądać, to gdy mam wybór bajka lub film, to wybieram bajkę :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Trochę mnie przytkało, bo te słowa mi coś przypominają, jakbym Cię znała, ale ok, uznam że to moja wyobraźnia :D Ja to bardziej filmy, chociaż ostatnio tak fajne te bajki robią że coraz częściej oglądam.

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Ja często staram się oglądać te filmy, które słyszę, że są znane, popularne i dobre. Np. mam Wilka z Wall Street i go na pewno obejrzę w najbliższym czasie. Bo mam już w folderze do obejrzenia, co robię średnio 2 filmy na dobę. Mógłbym więcej, ale szczerze, jestem leniem :D Ale że mam te filmy już do obejrzenia, to wiem, że je oglądnę. W sumie polecasz może jakieś ciekawe filmy z realnymi aktorami, nie będące animowane? Może coś sobie zapożyczę z Twojej listy :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Polecam wszystkie te które obejrzałam i z wysoką oceną :) Nie oglądam złych filmów :D Co do popularnych, to ja właśnie dużo hiciorów nie oglądałam, często te mniej znane lub niesłyszane są dużo lepsze, z lepszym klimatem od hitów, na które wszyscy lecą, bo to na co wszyscy lecą nie zawsze jest dobre :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Wiem, wiem, ale mam na myśli klasyki bardziej. Starsze filmy, które często są w kulturze wspominane. Jak np. Lśnienie czy coś. Nigdy tych filmów nie widziałem :D Ale okej, poszperam i może coś znajdę :)

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Starsze to z pamięci nie powiem, byś musiał przejrzeć listę :) A seriale lubisz? Bo ja dużo obejrzałam :) Ale to już takie tematy na priv, nie będziemy Krystynie spamować :D :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Haha, nie, seriali nie :) Ale w sumie to przejrzę Twoją listę, może poczytam opisy (chociaż w sumie one rzadko co mówią) i jak mnie weźmie chęć na filmy, to z pewnością coś sobie wybiorę :) Dzięki za fajną i miłą dyskusję :D

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

spoko i wzajemnie :) miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 10
PCFilmWeb24

Jak tylko to usłyszałem, to mnie to rozwaliło xD A potem Dory coś gada: "Moja przyjaciółka, Krystyna Czubówna mówi, że (...)" :) Po prostu żart na wysokim poziomie. Oby tak dalej! Hejterzy polskich dubbingów nie mają już czego się przyczepić tutaj :>

ocenił(a) film na 10
Koyousetsu

Krystyna! Krystyna nam pomoże!! :D

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Tak, nie ma nic lepszego niż zabawne nawiązanie do rzeczywistego świata :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones