PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660758}

Gdzie jest Dory

Finding Dory
7,1 78 678
ocen
7,1 10 1 78678
6,1 20
ocen krytyków
Gdzie jest Dory
powrót do forum filmu Gdzie jest Dory

Szczerze?

użytkownik usunięty

Te ryby już nie żyją. A szczególnie te w woreczkacz śniadaniowych, które nawiały pod koniec Jedynki ;D

Hm!

No i po bajce.

ocenił(a) film na 7

wcale,że nie :<

to oni właśnie będą w 2-ce

Oni będą w drógiej części, Nemo też będzie

ocenił(a) film na 8
AmberPL

"Dróga" HAHAHAHAHAHAHA...
Cholerka, załamałem się jak stary dach gdy to przeczytałem XD

użytkownik usunięty
AmberPL

"drógiej" ortografia dzieciaku...

ocenił(a) film na 7

f.u.c.k.... się popłakałem :D

użytkownik usunięty

Główni bohaterowie też powinni nie żyć. To już 11 lat.

Nawet gdyby jeszcze żyli, powinni przynajmniej się trochę zmienić. Przecież Nemo był dzieciakiem w pierwszej części, a wygląda ciągle tak samo.

JuliannaFig

akcja tego filmu może dziać się nawet miesiąc po poprzedniej części

Dzango360

Wiemy

Dzango360

Akcja może się dziać nawet godzinę po odnalezieniu Nemo.

JuliannaFig

no godzinę to napewno nie

Dzango360

Teoretycznie może, praktycznie jest to bardzo mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 6

Przecież to nie będzie akcja po 13 latach. xD

jrock

ale głupio wracać do bajki po 13 latach... takie "odgrzewane kotlety" na siłę. Zwiastun mnie wcale nie zaciekawił :/

Edwarella

Racja.Robią ten film typowo na hama.Nie mają już co wymyślić to po 13 latach wracają do dość starej już bajki.Nie mówiąc o tym że koncepcja fabuły jest jakoś mało orginalna.

MrNaczos

Dla czego na chama ?

Bohaterką jest Dory najlepsza postać z tej animacji :)



ocenił(a) film na 6
buterfly

Złomek był najlepszą postacią Aut, a jednak wiemy, jaką porażką była kontynuacja.

lew890

Auta 2 były porażką ?

ocenił(a) film na 7
buterfly

Może nie tyle porażką, co rozczarowaniem. Nie dorównały jedynce

maladzonaga

Widocznie nie dla władz Pixara, skoro zdecydowali się na kolejną cześć .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Dla twórców liczy się kasa, a nie to czy film jest dobry

maladzonaga

Gdyby jednak były takie złe nie zarobił by tej kasy, a każda cześć zarobiła swoje .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Nie powiedziałbym. Shrek 4 był fatalny a zarobił dużo. Z resztą wystarczy popatrzeć na ostatnie części Transformersów.

maladzonaga

Dużo zależy też od ludzi którzy robią te części zauważ że nie są to ci sami ludzie, którzy odpowiadali za jakość poprzednich serii .

ocenił(a) film na 6
buterfly

Miałem na myśli nie porażkę w box office, tylko reakcje ze strony ludzi. Jasne, że film o samochodzikach zawsze się sprzeda, tak już po prostu jest z animacjami, rodzice do kina z dzieciakami chodzić będą zawsze. Jednak nie zmienia to faktu, że w powszechnym odbiorze sequel Aut jest najgorszym filmem Pixara, a to uważam za porażkę tak bezbłędnego do niedawna studia.

lew890

Każdemu studiu zdarzają się gorsze animacje, a rekcje ludzi są różne i zawsze będą podzielone .

lew890

Zdecydowanie Auta 2 były naciągane. Tym bardziej obawiam się że "pixarowcy" nie poprzestali na tym bo już zapowiedzieli Auta 3 na 2017 rok. Bądź co bądź ale mam przeczucie że będzie to niewypał. Z drugiej strony nadchodzą Toy Story 4 i Iniemamocni 2. Kasa się będzie lała jak wodospad - tutaj nie ma sprzeciwu.

Do niedawna? Hmm... Faktycznie przedział 2011-2013 był dosyć przeciętny dla Pixar'a. Ale jakby nie spojrzeć ostatnimi czasy wypuścili znakomite Inside Out oraz bardzo niedocenionego Dobrego Dinozaura. A skoro wczoraj była światowa premiera Finding Dory to założyć się mogę że w przeciągu 2 miesięcy ten film zarobi krocie i jest możliwość że przebije Frozen. W całościowym rozrachunku Pixar ma pełno perełek (niektóre niestety dość matowe) ale w porównaniu z takim DreamWorks wypada o niebo lepiej. Oczkiem w głowie DW jest How To Train Your Dragon oraz pierwsza część Shreka. Reszta jest taka nijaka moim zdaniem. Szczególnie ostatnimi czasy. Pixar nigdy nie był bezbłędny i raczej nie będzie. Wszystkim się dogodzić nie da, ale jak każdy deweloper swojego produktu liczy na potencjalny zysk który potrafi zwrócić koszta produkcji 4,5 lub 6 krotnie. (np. Frozen lub Zootopia). Tyle. [btw. żeby nie było niedomówień - Frozen i Zootopia nie zostały wyprodukowane przez Pixara lecz przez Disney'a - zdaję sobie z tego sprawę, jednakże przytoczyłem tu te przykłady ze względu na to że Pixar jest odłamem Disney'a i bezpośrednim rówieśnikiem Disney Animation Studios].

ocenił(a) film na 7
maladzonaga

shrek 4 nie był zły przecież

ocenił(a) film na 6

To zakończenie 1-ki zawsze mnie bardzo nurtowało...

użytkownik usunięty
albatron

Ja zawsze tłumaczyłam sobie to tak, że rozdymka rozcięła torebki kolcami i uwolniła te ryby :D

*SPOJLER* Dla tych co oglądali ale nie zostali do końca jest wyjaśnione co się stało z rybkami z akwarium :D https://www.youtube.com/watch?v=T2napkJ2E3Q

użytkownik usunięty
jakeziom

Aj, Disney czuwa i usuwa kopie.

https://www.youtube.com/watch?v=39CYM528Vv0 :D

ocenił(a) film na 10
jakeziom

Nie ma ;)

ocenił(a) film na 7
DisneyPixarForever

https://www.youtube.com/watch?v=7cv4Vg9-a0w Trochę kiepska jakość ale jest ;)

ocenił(a) film na 10
Bialawilczyca7

Dzięki, dzięki! W moim kinie zwykle wychodzę ostatni, wtedy pani wypraszająca z sali się niecierpliwi ;) A i tak seans jest przerywany na napisach końcowych :( Jeszcze raz dzięki! :D :)

ocenił(a) film na 8
DisneyPixarForever

Ja doczekałam do końca napisów ( jako jedyna na sali) bo spodziewałam się, że może być scena końcowa. Była bardzo bardzo fajna, nie będę jednak spoilerowac

Bo się nie znasz na bajkach. Stary chłop i taki głupi.(bez obrazy)

Dobra kontynuacja, na którą długo czekałem.
https://maritrafilms.blogspot.com/2016/08/egzamin-dojrzaosci-2004.html

ocenił(a) film na 10

Z tego co wiem potem te woreczki trafiły do wody.

ocenił(a) film na 8

Zostały przeniesione na kwarantanne po napisach końcowych 2 części

ocenił(a) film na 6

Po pierwszym spotkaniu taty Nemo z Dory (wspomnienie jedynki) pojawia się napis że akcja dwójki dzieje się rok puźniej po przygodach Nemo. Nie znam się na długości życia ryb ale myślę że rok czasu to rybki mogą jeszcze pociągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones