PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710264}
5,5 45 917
ocen
5,5 10 1 45917
3,2 9
ocen krytyków
Geostorm
powrót do forum filmu Geostorm

Największym plusem filmu było to, że pies nie zginął wrócił cały i zdrowy do chłopca ;)

ocenił(a) film na 1
Buki91

Potwierdzam!

ocenił(a) film na 6
Buki91

i scena z samolotem była niezła :v a reszta bez szału

ocenił(a) film na 4
Buki91

myślałam, że tylko mnie najbardziej z całego seansu zainteresował pies :D

ocenił(a) film na 5
desire92

Nie jesteś sama!

ocenił(a) film na 4
desire92

trailer był dobry , efekty za te pieniądze to powinny z nóg zwalać, po 2012 myślałam , że nikt już pogodowego syfu nie zrobi no ale cóż
w tej kategorii wciąż najlepsze POJUTRZE choć z efektami specjalnymi było różnie
a na pewno od tej pozycji to już był Armageddon sprzed 20 lat lepszy i bardziej prawdopodobny...serio

ocenił(a) film na 4
ANULKA870

Armageddon w tym gatunku to jednak klasyk i to nieźle zrobiony.

ocenił(a) film na 4
Buki91

To samo stwierdziłam po wyjściu z kina :)

ocenił(a) film na 5
Buki91

Jestem ciekawa jak sobie poradził kot w lodówce...

Cathrine08

Właśnie dokładnie to samo pomyślałam, czytając te komentarze. Cieszę się, że nie jestem jedyna. :)

meimei

raczej nie wyszedł z tego cało, no ale przynajmniej pies przeżył

ocenił(a) film na 1
OtoChuck

Biorąc pod uwagę absurdalność całego filmu pokusiłabym się o stwierdzenie, że kot jednak przeżył. Co więcej - zagra w sequelu :D

enchant

nie kracz

OtoChuck

bo jeszcze zrobią

enchant

Kot nie miał wyjścia. Musiał przeżyć! :)

2-krotnie ryzykując odmrożenie łapek wskoczył do lodówki. W przeciwieństwie do reszty obsady, wróżę temu zwierzęciu świetlaną przyszłość. Wcześniej czy później Oskar murowany. :)

OtoChuck

to jeden z najlepszych filmow z aleksandra maria lara https://www.youtube.com/watch?v=zOs-vP-QNgY&t=5s

ocenił(a) film na 5
Cathrine08

W lodówce miał stabilną temperaturę, która ochroniła go przed tym, co działo się na ulicy, więc według mnie przeżył.

A potem złapali go azjaci i zrobili z niego gyros.

Buki91

Film tak słabiutki, że szok - jak dobrze, że nie poszedłem do kina :)

KajLee

Oj tak. Żal, bo zapowiadał się dobrze...

ocenił(a) film na 4
sandra_endoor

W którym niby momencie zapowiadał się dobrze? Bo przecież już trailer zdradzał, że będzie Geoshit :)

Bormann81

Nazwisko Gerarda Butlera plus sam pomysł geosztormu obejmującego kulę ziemską wskazywały, że film ma potencjał; spodziewałam się też niezłych efektów specjalnych, bo to głównie dla nich oglądam filmy katastroficzne. Myślę, że moje oczekiwania w tym zakresie nie były wygórowane. Niestety otrzymaliśmy papkę fabularną gorszą niż ostatnia scena w "2012" i ZERO efektów specjalnych... A co do trailerów, to z zasady ich nie oglądam, żeby nie psuć sobie filmu; trafiają się bowiem trailery, w których pokazuje się wszystkie najlepsze momenty filmu albo wręcz streszcza fabułę.

ocenił(a) film na 7
Buki91

Mogę to powiedzieć na twoim pogrzebie, po wypadku samochodowym ..

ocenił(a) film na 3
adrianus333

ogranicz "familiade" serio.....;)

Buki91

Swiete slowa :-) Wszystkie pieski sa kochane a moj Inu najbardziej :-)

ocenił(a) film na 6
Buki91

Hahahaaaa to samo powiedziałem oglądając

Buki91

.....że miał zakończenie i nie trwał wiecznie

ocenił(a) film na 5
Buki91

Nazwisko Fassbinder ;)

ocenił(a) film na 3
Buki91

Mnie zastanawia czy producent to SyFy? Chociaż nie ostatnio robią coś znacznie lepszego.
Więc może to Asylium?

ocenił(a) film na 7
Buki91

Moje oczekiwania względem tego filmu zostały spełnione - bezstresowe i bezrefleksyjne oglądanie rozwałki. I też się cieszę że piesełowi (tak w sumie patrząc to chyba najlepsza rola aktorska w tym filmie ;) ) udało się przeżyć.

Buki91

no-nie-mogę... :)
obejrzałem to "epickie dzieło" i nie wiem o jakim psie piszecie. serio...
co to był pies? gdzie tam był pies? kota w lodówce widziałem, ale jakiś pies??? ;)

ocenił(a) film na 6
Creep_7

Czyli nie obejrzałeś. Kłamiesz.

ocenił(a) film na 3
Buki91

A dla mnie największym plusem było to, że się doskonale zrelaksowałem przesypiając jakieś 90 min filmu

Buki91

Fakt. Psu i kotu można spokojnie przyznać palmę pierwszeństwa.

Co ro reszty, to cóż na film składają się same cuda. W cudowny sposób w taksówkę z prezydentem nie przypierdzielił piorun, satelita spadający z dużą prędkością został przechwycony w cudowny sposób (cap i jest!) przez challenger, który oczywiście cudem pojawił się obok, wody natychmiast się cofnęły, pioruny zamarły, a cała ekipa wydała zwyczajowy okrzyk "YES!" i zaczęła się brać w ramiona.

Zupełnie jak w sowieckich filmach z dawnych lat.

Ludzie nie czekajcie, walcie do kin! :)

ocenił(a) film na 5
Mrok

Najlepsze jest to, że cały projekt był tworem międzynarodowym, zrzeszał państwa całego świata, ale "paluszki wodza USA" najważniejsze :)

Buki91

:)))

Filmu nie oglądałem i pewnie nigdy nie obejrzę :)
Ale za tę troskę o psa i radość z powodu jego uratowania się - pozdrawiam! :)))

Buki91

Zgadzam się co do oceny filmu częsci userów. Lekko łatwo i przyjemnie. Nie ma co szukać głębszej treści. Fakt, efekty marne jak za te pieniądze. A scena z psem - po co to było do cholery? Wszędzie już muszą być cudownie ocalałe zwierzaczki? Jak dla mnie była to najgłupsza scena w całej produkcji.

Buki91

To była jakaś Azja daleka. Ten pies skończy w garnku z zupą.

ocenił(a) film na 5
Buki91

Wielbłąd nie miał tego szczęścia. Ale kto by się tam wielbłądem przejmował.

Buki91

Boomer will live

ocenił(a) film na 2
Buki91

Największy plus tego filmu to, że się skończył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones