PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 524
oceny
6,3 10 1 37524
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Genialny film pokroju "Od zmierzchu do świtu". Ubawiłam się niesamowicie! Najprzystojniejszy morderca, najczarniejszy murzyn, najładniejsza blondyneczka, najsłabsze jednostki specjalne, najbardziej mordercze dzieciaki, najmroczniejsza szkoła i najlepsza muzyka! Ostro!!! Do takiego kina należy podchodzić z przymrużeniem oka i napawać się karykaturalnym obrazkiem! Dla mnie bomba!

ocenił(a) film na 5
savargia

No widzisz ja chyba lepszego opisu tego filmu bym nie wymyślił. Teraz nie wiem czy to z sarkazmem mówisz czy nie ale ten film nawet mi się podobał. Usłyszałem że to film akcji w stylu lat 80, coś jak Drive, i się nie zawiodłem(do stylu lat 80). Scenariusz nie jest "wyrafinowany", aktorzy nie są najwyższych lotów, ale coś jednak ma w sobie. A tak naprawdę to mi się spodobała pierwszoplanowa postać i aktor w tym filmie. Taki uprzejmy morderca :D. Arcydzieło to nie jest i Drive to też nie jest ale można obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
Siwy_20

To absolutnie nie była z mojej strony ironia. Pierwszy dobry film obejrzany w nowym roku, to dobrze wróży:)

ocenił(a) film na 1
savargia

Ten film to jakaś kpina. Sztuczne dialogi, drętwe aktorstwo, beznadziejny scenariusz. Niby pokrój lat '80, ale strasznie irytujący. W ogóle nie mogłam wczuć się w postaci. Kiedy umierali rodzice głównych bohaterów, miałam czuć chyba smutek i żal, a tu cisnęło mi się na ustach jedno słowo: zażenowanie. Możecie mi powiedzieć, dlaczego ten film ma tak wysoką ocenę? Co jest w nim takiego intrygującego?

ocenił(a) film na 3
akinomek

też się z Tobą zgadzam i też nie rozumiem tych wodotrysków na forum, główny aktor faktycznie gra całkiem nieźle i jest intrygujący, ale to oczarowanie mija po ok. 30 minutach oglądania, film jest do bólu sztampowy i przewidywalny i taki plastikowy, czułem się jakbym oglądał marny film akcji klasy B na VHS-ie w latach 90-tych...

ocenił(a) film na 8
raphson

bo tka miałeś się czuć.

ocenił(a) film na 8
raphson

czułem się jakbym oglądał marny film akcji klasy B na VHS-ie w latach 90-tych... nieświadomie trafiłeś w sedno :) pozwolisz, że zacytuje Cię dalej " film jest do bólu sztampowy i przewidywalny i taki plastikowy" - dokładnie o to chodziło, jest to zabieg zamierzony, to że Cię to irytuje, a innych zachwyca to już kwestia gustu. Jak dla mnie film trafił w punkt, uwielbiam takie kino, klimat można zajadać łyżkami.

ocenił(a) film na 8
savargia

zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Skończyłem oglądać i prawie jak po seansie VHS jakiegoś "hitu" z dawnych lat. Cytując klasyka "gimby nie znajoo"

ocenił(a) film na 5
savargia

nie bluźnij, bo widocznie nie wiesz o czym mówisz w ogóle

ocenił(a) film na 10
dvtsky

Bluźnierstwo w moim poście? Oświeć, o człowiecze...

ocenił(a) film na 5
savargia

co ma wspólnego "od zmierzchu do świtu" z tym gniotem? to nawet się nie umywa do brudnego kina tarantino, dwa rozbieżne pojęcia groteski. w tym filmie nie ma nic zabawnego, karykatura karykatury. tyle

ocenił(a) film na 3
dvtsky

true.

dvtsky

trzeba podejść do tego filmu z dystansem. lekkie kino na spokojny wieczór, które nie wymaga od widza skupienia. jest to w pewien sposób parodia, bowiem nierealność w tym filmie jest śmieszna! zależy kto i jak na to patrzy. a jest to kino klasy B więc i tak nie ma na co narzekać

użytkownik usunięty
savargia

mnie tam powalila ta ogromna rozpacz laski za rodzicami!... :D

ocenił(a) film na 7
savargia

ja zobaczylem co robiá te " jednostki specjalne " to tez sie usmialem. Najczarniejszy murzyn - heheheh masz racje. Ae ogolnie film ok .

ocenił(a) film na 10
BuZzFuZz_2

Wiem, że "najczarniejszy murzyn" to pleonazm, ale serio - czarniejszego nie widziałam:)

ocenił(a) film na 8
savargia

Tylko do najładniejszej blondyneczki się nie zgodzę. Reszta prawda. :D

ocenił(a) film na 9
savargia

Super film lecz tego strażaka to nie dokońca jestem pewnień kto to jest... ( jakieś Zmartwychwstanie ). Co do blondi to 10/10 tak jak jej koleżanka :) Wiecej takich filmów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones