PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 571
ocen
6,3 10 1 37571
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Stara szkoła

ocenił(a) film na 7

Powiem tak, dla tych co nie znają filmów z lat 80 czy 90 to może być kicha. Film jest jednym wielkim hołdem dla takich filmów jak Ojczym czy Cieśla. Ja tam kupuję tą stylistykę i tą konwencję, film dla fanów starych produkcji. Młodzież tego nie zrozumie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
piechu_3

No dzięki Ci za ten post, którego dzisiejsza młodzież również nie zrozumie :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
savargia

Film jak dla mnie ma ten klimat starych produkcji, scena w barze jest kozacka, to jest jak dla mnie esencja tamtych starych filmów w nowej formie. Ogólnie film bardzo przyjemny i godny polecenia dla fanów starych klimatów.

użytkownik usunięty
piechu_3

Zgadzam się z Tobą w 100%. Dla kogoś „wychowanego” na wypożyczalniach VHS lat 80-tych (po dwa tytuły na kasecie:-) ten film ma swój niepowtarzalny klimacik, mogę go oglądać po kilka razy w roku! Dla mnie osobiście wielkim, dodatkowym atutem tego filmu jest towarzysząca mu muza (wyczaiłam ten film podczas słuchania audycji „Zimny Front” w Radiu Centrum)
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
piechu_3

Należę do dzisiejszej młodzieży ale cholernie zakochałem się w tych klimatach. I na gwałt szukam filmów podobnych do Drive czy The Guest. Polecicie coś Panowie? : )

ocenił(a) film na 7
The_Sider

Tylko Bóg wybacza (2013) - reżyser i główny aktor ten sam co w Drive

ocenił(a) film na 8
malysz369

Nie spodobał mi się.. bardzo nie spodobał mi się ten twór.. :|

ocenił(a) film na 7
The_Sider

Niestety to już nie ten sam poziom co w Drive :(

ocenił(a) film na 8
malysz369

Niestety :/ Po sukcesie Drive reżyser wziął Goslinga i próbował odtworzyć sukces. Ale tak jakoś wyszło kiepsko ogólnie mówiąc. Chociaż są wyjątki i znam osoby, którym się to spodobało.. i dali 8/10.

The_Sider

seksizm i dyskryminacja! Panowie?a Panie mogą coś polecić?

missi_2

polecam maść na ból pewnych części ciała.

manowce

hmm..faktycznie kompletnie nie rozumiem swojego komentarza:(
ale chyba było to do:
cyt" Polecicie coś Panowie ". (Czy Panie też mogą polecać?)
Bólu dupy nie mam.
pozdrawiam wychowanych w latach 80-tych

missi_2

to takie wyrażenie. nic mniej, nic więcej, a jakieś komentarze dot. seksizmu w takim wypadku są z dupy wyciągnięte.
niektórym to się feminizm na mózg rzuca...

manowce

Matko Boska, bijmy się więc na gołe klaty!
Ja - feministka z bólem dupy i manowce - obrończyni uciśnionych mężczyzn.
Loozu więcej miedzy neuroprzekaźnikami i umiejętności czytania sarkazmu życzę.

missi_2

chyba nie wiesz co to sarkazm (: polecam słownik PWN.

The_Sider

seksizm i dyskryminacja! Panowie?a Panie mogą coś polecić?

ocenił(a) film na 8
The_Sider

Coś za mną chodzi.

piechu_3

A jak dla mnie niezły.. Tylko niezły bo sam jak napisałeś Ojczym czy Cieśla to filmy które były pierwszymi o podobnej tematyce i wszystko inne teraz już do tego nawiązuje więc na co powielać??!Zwłaszcza że to czas sequeli,prequeli itd.W tych czasach liczy się oryginalność,pomysł,budowanie ciekawych scenariuszow których wcześniej nie było..Owszem,fajnie czasem zobaczyć coś na wzór starego kina.Jednak to potrzeba do tego jeszcze polaczenia reżyserki,scenariuszu i w miare aktorstwa gdzie tutaj trochę tego brakuje..

piechu_3

Mi podszedł soundtrack filmu
https://www.what-song.com/Movies/Soundtrack/1553/The-Guest?yt=open

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones