PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707107}

Gość

The Guest
6,3 37 581
ocen
6,3 10 1 37581
7,0 15
ocen krytyków
Gość
powrót do forum filmu Gość

Daje 7 ale tylko za pierwsze 3/4 filmu. Reszta to jakaś banialuka. Od momentu kiedy przyjechali po tego typa film zmienia się w "noc żywych trupów"

ocenił(a) film na 6
Harnass86

Dokładnie tak, pierwsza połowa - 3/4 bardzo dobre, tytułowy gośc bardzo intrygująca postać, świetna gra aktorska, zbliżenia na twarz itp., potem się zaczyna wszystko jebać aż do samego końca.. mogli coś innego wymyślić i byłby znakomity film a tak mamy 6/10...

ocenił(a) film na 6
Jarek375

Mam takie samo wrażenie, 3/4 filmu świetna a końcówka nie pasuje do reszty.

ocenił(a) film na 6
Jarek375

Zgadzam się pozdro.

ocenił(a) film na 6
Jarek375

Popieram

ocenił(a) film na 10
Harnass86

No niestety ale można się było spodziewać "bajkowego" zakończenia. Pierwsza połowa filmu rewelacja, a Stevens grał świetnie swoją rolę. No ale rozrywka i tak całkiem niezła, tylko szkoda tej końcówki...

Harnass86

Ostatnie pół godziny jakby wyrwane z jakiegoś innego filmu. Do tej pory oglądało się bardzo dobrze. Ale odkąd David zaczął namawiać młodego na spalenie domów prześladowcom, wiedziałam, że zaczyna się coś dziwnego.
Myślałam, że okaże się, że to jakiś agent z tajną misją i dobrymi pobudkami. Tymczasem tu się nagle okazuje, że to zwyczajny psychopata (wojskowy eksperyment lol), a film zamienia się w kiczowaty slasher. Do tego ta końcówka rodem z Krzyku.

ocenił(a) film na 6
Ivelise

Oglądałem wczoraj i miałem dokładnie te same wrażenia. Miałem nawet refleksję, że to był dobry scenariusz, który ktoś "poprawił" żeby było ciekawiej. Dajcie więcej akcji i trupów!

Harnass86

Niestety, film zdawał się być całkiem niezły. Ale zakończenie już całkiem odstające od tego wrażenia.
Choć nie tylko sam koniec. Scena zakupu broni też była moim zdaniem jakaś "nie z tego filmu".

ocenił(a) film na 4
Harnass86

Popieram. Film do finałowych scen zanosił się świetnie, ale ciągle bez wytłumaczenia. aż skończył się z gównianym pomysłem na rozwiązanie o co w tym wszystkim chodziło. wielkie rozczarowanie

użytkownik usunięty
Harnass86

"Od momentu kiedy przyjechali po tego typa film zmienia się w "noc żywych trupów""

Mam wrażenie, że nigdy nie widziałeś Nocy Żywych Trupów.

Harnass86

Trochę tak...do tego zrobił się mega przewidywalny. Nie może go rozwalić armia, a załatwił go dzieciak...eh. Duży plus to dobra gra aktorska głównego bohatera.

ocenił(a) film na 7
Robaczek_12

I jak zwykle policja przyjeżdża po całej akcji, jak już trup ściele się gęsto...

ocenił(a) film na 6
Harnass86

Trudno się nie zgodzić

ocenił(a) film na 9
Harnass86

Myślę, że jak ktoś jest fanem oldslulowych, ejtisowych thrillerów, horrorów czy slasherów, to finał uzna za wyborny <3
Oczywiście rozumiem skąd bierze się Wasze rozczarowanie.
Ostatecznie jest to rzecz gustu i osobistych preferencji, może też innych oczekiwań.
Moim skromnym zdaniem The Guest w swojej kategorii, to majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones