PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 858
ocen
6,0 10 1 83858
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Dreszzczyk

ocenił(a) film na 10

Czy Wam podczas oglądania zdarzyło się poczuć dreszczyk?

użytkownik usunięty
filmowy03817

Oprócz sceny kiedy Godzilla ryczy na lotnisku, to nie. Oczywiście walki potworów wyglądają wyśmienicie, ale jakoś nie budzą dreszczy. Ma cieszyć oko i ten aspekt wyszedł reżyserowi w pełni.

filmowy03817

Owszem. Jak Mewa uderzyła o szybę autobusu na moście :)
A tak to ziefff

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Żadnego dreszczyku nie czułem. Nudne to jak cholera. Do połowy filmu kiedy jeszcze fabuła posuwa się (trochę) do przodu spoko, ale później można zasnąć, szczególnie podczas walki.

filmowy03817

Absolutnie żadnego dreszczyku raczej zażenowanie , wydając 160.000 milionów powinna zostać stworzona świetna historia a powstała słaba papka w której nie widać nawet za dobrze głównego bohatera. I jeszcze ta beznadziejna ciemność tylko po to ażeby przykryć mierne naprawdę mierne efekty.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Słabiutki film, mało interesująca historia, a główny bohater (ludzki ;) ) zupełnie bez wyrazu. Kiedy w końcu ktoś w Hollywood udzwignie ciężar tej postaci?

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Najgorsza wersja Godzilli jaką widziałem! Cały film jest bardziej o jakimś innym potworze... O wiele lepiej wyszedł Pacific Rim, choć to ewidentna zrzyna to jednak wyszło lepiej niż w tej nowej wersji...

ocenił(a) film na 4
rafik54321

Dokładnie. Jeśli jesteśmy w kategorii filmów akcji, gdzie liczy się po prostu widowisko, a nie fabuła i przesłanie to ta Godzilla wygląda żałośnie choćby w zestawieniu z Pacific Rim.

filmowy03817

Podczas seansu naszły nie wątpliwości, czy wyłączyłem żelazko wychodząc z domu. Nie pamiętam, kiedy ostatnio czułem taki niepokój w kinie.

ocenił(a) film na 3
filmowy03817

Ten film jest męczący :( mniej więcej od połowy bardzo ciężko się ogląda...

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Muzyka , sceneria i nocne klimaty(spadochroniarze).Czuuuc bylo dreszczyk.

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Totalna klapa bez żadnego "dreszczyku"....
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/godzilla-2014.html

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Ja poczułem dreszczyk a później długo walczyłem z puszczeniem bąka w kinie.

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Oczywiście! Ciary są pierwszy raz gdy Gojira ryczy na lotnisku, potem gdy przedziera się przez most, oraz podczas skoku spadochronowego. Łezka w oku się kręci jak Gojira dostaje baty od dwóch Muto, pada na ziemię i patrzy na (chyba też leżącego) Forda. W kinie przy tej scenie ryczałam jak dziecko. :)
Pomimo kilku niedociągnięć, wg mnie Godzilla 2014 to najlepszy film zaraz za pierwowzorem z 1954 roku. Głównie dzięki bardzo mrocznemu klimatowi, np gdy dwóch Muto spotyka się pierwszy raz, to "ja jebe". :D

ocenił(a) film na 7
filmowy03817

Nie raz. Dla mnie film wypas. Wzbudził więcej emocji niż nie jeden horror.

filmowy03817

Dno. Przez ostatnie 45min filmu był e ogóle jakiś dialog? Mega syf

mygumas

przy ogladaniu filmu posprzatalem caly pokoj, to jedyny plus tego filmu :D

ocenił(a) film na 6
filmowy03817

Tak średnio. Było nawet fajnie. Są dobre momenty. Było też trochę nudy, wszystko trochę wymieszane. Zabrakło czegoś wyrazistego.

filmowy03817

Tak, zwłaszcza w momencie kiedy Godzilla zmiażdżyła samca Muto :D

ocenił(a) film na 5
filmowy03817

Absolutnie nie.

ocenił(a) film na 4
filmowy03817

Czułem wręcz przeciwieństwo dreszczyku. Raczej takie uciążliwe swędzenie różnych części ciała...

Arthass04

Dostał Pan różyczkę.

ocenił(a) film na 4
agatkaa2

Być może dostałem, albo i nie dostałem. Objawy były bardzo nieswoiste, a patofizjologia zjawiska związana z oglądaniem tego filmu. Jeśli opis wskazuje na różyczkę to widać żyłem dotychczas w ignorancji na temat jej czynników etiologicznych. Niestety, nie posiadam fizycznej kopii filmu. Być może była tam zamieszczona odpowiednia ulotka z potencjalnymi skutkami ubocznymi wyjaśniająca to dziwne zjawisko.

Arthass04

Może podróżować autobusem Pan raczył przed oglądaniem filmu i tam dostał różyczkę?

ocenił(a) film na 4
agatkaa2

Czyli to już pewne że różyczka ? Internet jest niesamowity. A do lekarza musiałbym czekać na wizytę przynajmniej tydzień, a potem następne kilka tygodni ze skierowaniami na badania.
Ja bym stawiał raczej na podłoże psychosomatyczne. Ale ja się pewnie nie znam na schorzeniach związanych z oglądaniem filmów, na co wskazuje fakt, że nawet nie dobiłem 200 ocen.

Arthass04

To jednak nie różyczka Panu dolega - pomyłka z mojej strony;) A co do filmów to polecam Panu serdecznie ulubione z mojej stronki do poodlądania zamiast tych bajek 200 co Pan oglądał.

ocenił(a) film na 4
agatkaa2

Lubię bajki. Prawdziwy, ponury świat mam na co dzień.

Arthass04

Niech się Pan uśmiechnie:) Filmy co Panu polecam niosą pozytywne wartości i podnoszą na duchu:)

ocenił(a) film na 4
agatkaa2

Nie lubię być nazywany "Pan". Czuję się starzej niż powinienem. To jeszcze bardziej mnie przygnębia.
Z uśmiechem może być problem. Popadłem w jakąś anhedonię. Może z powodu zbyt wielu kiepskich filmów z Godzillą.

Arthass04

Coraz więcej problemów zdrowotnych u Kawalera z powodu tejże Godzilli. Czy to ktoś ważny dla Kawalera?

Arthass04

Wpadłeś i w milczenie, ale że świat się zazielenił i rozkwita wiosną to mam nadzieje że się już uśmiechasz :) a i nowa Godzilla ma być w tym roku oby niepodobna do Teletubisia;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones