PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565162}
6,0 83 863
oceny
6,0 10 1 83863
6,0 23
oceny krytyków
Godzilla
powrót do forum filmu Godzilla

Skandal

ocenił(a) film na 8

Brak nominacji dla Godzilli do Oscara w kategorii efektów specjalnych to moim zdaniem kpina z jakiejkolwiek sprawiedliwości. Tak jak sam film nie jest najwyższych lotów, tak efekty są po prostu wybitne. No ale to nie pierwszy raz, gdy Akademia daje popis idiotycznych decyzji.

użytkownik usunięty
1_2_filmweb

Zauważ że dużo osób twierdzi, iż w filmie jest za ciemno i narzekają na mgłę - to już znasz odpowiedź na swoje pytanie. Szkoda tylko że hejterzy nie pójdą do optyka przed seansem Godzilli. Zresztą to nie jest żaden argument, a zwykłe czepialstwo.

Ręce opadają gdy czytam takie komentarze. Ciemno to oni mają w głowach ^_^

ocenił(a) film na 8

No właśnie. Co tam niezwykłe wybuchy i sceny destrukcji, co tam wręcz fotorealistyczne modele monstrów, efekty są ZUE BO MGŁA I NIC NIE WIDAĆ!!!!!!!1111
Widać, widać, tylko może szanowni członkowie Akademii skupiliby się na patrzeniu w ekran, nie na czubki własnych nosów.

Zue było jak czołg 70 tonowy czy samolot o wadze 15 ton płynie sobie po rzece :P

ocenił(a) film na 8

ziomek dzieciom nie powinno się dawać dostępu do kompa :D

1_2_filmweb

Mnie bardziej dziwi nominacji za dźwięk i montaż dźwięku. Tam była maestria akustyczna.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

Także uważam, że pominięcie Godzilli w tych kategoriach jest niezrozumiałe.

1_2_filmweb

Wybitne efekty ??? przecież w tym filmie efekty są na poziomie bardziej niż miernym i do tego zamaskowane beznadziejną ciemnością.

ocenił(a) film na 1
SidLeniwiec

Po co piszesz to samo w trzech komentarzach?

The_MegaLukaszello130

Ja napisałem jeden komentarz a one sie cudownie rozmnożyły to nie moja sprawka .

1_2_filmweb

Wybitne efekty ??? przecież w tym filmie efekty są na poziomie bardziej niż miernym i do tego zamaskowane beznadziejną ciemnością.

1_2_filmweb

Wybitne efekty ??? przecież w tym filmie efekty są na poziomie bardziej niż miernym i do tego zamaskowane beznadziejną ciemnością.

ocenił(a) film na 7
SidLeniwiec

Obejrzyj wersje bluray a nie rmvb z netu:;)

Redgard

jeśli HBO puszcza rmvb to rzeczywiście mozesz mieć racje ale jeśli nie to efekty w tym filmie są do porównania z niskobudżetowymi filmami produkowanymi przez SyFy .

ocenił(a) film na 7
1_2_filmweb

Godzilla nie była żydem. przykro mi. Po za tym to prawda, że oprawa szczególnie akcja ze spadochroniarzami robi wrażenie mega razem z tym chórem i montażem oraz ujęciami.

ocenił(a) film na 7
Redgard

Tak w pewnym sensie nie była Żydem, ani Amerykaninem, ani Niemcem, ani Arabem. Jest japońska, więc coś w tym jest.

ocenił(a) film na 7
Peter2013

I dlatego nie wygrała.

ocenił(a) film na 6
1_2_filmweb

Moim zdaniem skandalem jest to, że w tej Godzilli jest a raczej nie ma Godzilli. To powoduje niską ocenę. Nie zaprzecza to faktowi, że realizacja efektów zapiera dech w piersiach. moim zdaniem film powinien nosić tytuł "Tragedia ameryki z godzillą w tle" Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
1_2_filmweb

Popieram efekty są naprawdę wyborne,specjalnie nie obejrzałem dziś tego filmu na TVN żeby dla efektów właśnie obejrzeć na BluRay w jakości 3D i się nie zawiodłem.Faktycznie sam film nie porywa,choć i nawet ciekawy,powoli budowane napięcie do momentu aż pokaże się tytułowa Godzilla ;).Ja oceniam na 8 i polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones