PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660}

Gorączka

Heat
8,1 169 019
ocen
8,1 10 1 169019
8,4 34
oceny krytyków
Gorączka
powrót do forum filmu Gorączka

W tym filmie moim skromnym zdaniem lepiej zagrał Al. Robert też nieźle ale to co pokazał Pacino to świetna kreacja. film naprawdę niezły.pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Gibon_Szybkoreki

moim zadaniem ,,pojedynek'' przy stoliku w kawiarni wygrał De Niro

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem pojedynek, po fantastycznej walce, pozostał nierozstrzygnięty. Obaj popisali się wielkim kunsztem aktorskim i zasłużyli na wielkie brawa. Dla mnie remis.

ocenił(a) film na 9
sundayborn

Mam wrażenie że nikt nie wygrał... powiedziałabym że świetnie skontrastowane charaktery postaci stworzyły doskonałą całośc. De Niro zaprezentował się jako skryty, chłodny i nawet dość nieporady w stosunku do kobiet zabijaka, a Vincent jako neurotyczny, choleryczny glina, na dodatek pracoholik - przy tym wszystkim bardzo wrażliwy. Mimo wyraźnie skrajnych osobowości głóównych bohaterów, ogladając "Heat" dostrzegałam cały czas podobieństwa między nimi, czego kulminacyjnym punktem jest rozmowa "przy kawie". Magnetyzm obydwu panów wręcz niesamowity... gdzie tam młodszemu pokolejniu aktorów do nich...

ocenił(a) film na 8
Gibon_Szybkoreki

Niejednogłośnie, ale zdecydowanie wygrał De Niro.;) Pacino musiał grać, natomiast De Niro to wystarczyło, że był. Różnica jak między przegadanym aktorstwem japońskim i "Milczeniem" Bergmana ;)

ocenił(a) film na 10
Gibon_Szybkoreki

myśle, że różnorodnością odgrywanych postaci De Niro góruje nad Pacino, wynika to pewnie z wyższych umiejetnosci aktorskich tego pierwszego, aczkolwiek ciekawe byloby zobaczyc Pacino w roli pacjenta ktory budzi sie po 20 latach spiaczki (mam tu na mysli role de niro w "przebudzaniu"), moim zdaniem Al nie zagrał by tego tak genialnie jak Robert..co nie zmienia faktu ze moim ulubionym aktorem jest Pacino,bije od niego magnetyzm i utentyczność, człowiek jest w stanie uwierzyć, że raz jest Donem wielkiej rodziny a raz kubanskim emigrantem ktory brutalnie zdobywa władze, wielkosc pacino polega na tym, ze poprostu nie da sie nie zauwazyc jego kluczowej roli w tworzeniu klimatu danego filmu

sharky86

A czy De Niro zagrałby tak genialnie w Zapachu Kobiety jak Pacino ?

ocenił(a) film na 9
Gibon_Szybkoreki

Również mam wrażenie, że Al Pacino lekko, podkreślam lekko, przegonił DeNiro. Dlatego też DeNiro dałem za tę rolę 9, chociaż to raczej jest 9,5. Myślę, że jednak przyszedł czas na zweryfikowanie i należałoby obejrzeć Gorączkę ponownie.

ocenił(a) film na 9
Gibon_Szybkoreki

Świetna scena odwozu tej córki do szpitala. Pacino the best

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones