PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 248
ocen
6,6 10 1 37248
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Infantylny

ocenił(a) film na 4

Wychodzi na to że nie jestem fanką komedii,dla mnie strata czasu

ocenił(a) film na 2
patzab3

Bo nie śmieszy, rację masz

patzab3

Lepiej nie określać się poprzez twórczość innych ;)

ocenił(a) film na 7
patzab3

A spróbuj wyjąć dyszel z d..py. Słowo daję to pomaga, może ci się wtedy spodoba.

ocenił(a) film na 4
kopulcio

Wyjęłam,nie pomogło,dalej film mnie nie śmieszy,a dodatkowo jest infantylny. Może jeszcze masz jakieś złote rady?

patzab3

Infantylny, bo tylko taki dzisiaj się sprzedaje. Ambitne kino powoli zanika. Ludziom nie chce się myśleć.
Niestety, ale priorytety wśród widowni zmieniają się w kosmicznym tempie. 25 lat temu po premierze "Psów" Pasikowskiego Franz Maurer był (zresztą jest do dzisiaj) postacią kultową, wręcz ikoną polskiego kina lat 90-tych. I to nawet wśród tych, którzy z racji młodego wieku nie byli w stanie zrozumieć samego filmu. Pazura i cała seria komedii z jego udziałem, które bawią do łez i można je oglądać w nieskończoność. Przykłady można by mnożyć. Dzisiaj sławę i uznanie zdobywa pan sprzedający kiełbaski na festynie, co gorsza wg. niektórych czyniąc z tego filmu komedię roku. Ot, taki nowy trend w polskiej kinematografii... chyba, nie wiem... nie znam się :D

ocenił(a) film na 2
dolmis

A mi się wydaje, że 90% ludzi w kraju to debile to tylko takie coś ich śmieszy "hehe" przekleństwa, tępe laski i lovestory jak z gimbazy.

ocenił(a) film na 8
kasiap_18

No jasne. Lepsze jest to 10% elity, które jara się filmami Marvela. Uwielbiam jak ludzie odczuwają wyższość nad innymi w tematach na jakich zupełnie się nie znają

patzab3

ja lubię komedie, ale nie tego typu, film w ogole mnie nie porwał. Jedyny plus, to taki, że faktycznie tak często wyglądają festyny i drogi MŁODYCH zespołów (tzn bez 80k i kontraktów i występów w tv).
Tu, ani żadnej głębi, ani dużo do śmiania. Mam inne poczucie humoru niż osoby, ktorym spodobał się ten film. Lepsze czy gorsze - nie ma znaczenia -po prostu inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones