PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 248
ocen
6,6 10 1 37248
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator
Sokrates

kasa musi się zgadzać, zwłąszcza za kiełbaskę ;)

ocenił(a) film na 5
Filomena00

Fakt, gwiazda czy nie, za kiełbaskę zapłacić musi! :)

Sokrates

pewnie :) scena wymiata !!

ocenił(a) film na 8
Sokrates

Dobry naturszczyk, uśmiałem się przy tej scenie, to fakt :)

Jendryn

takie sceny dodają "smaczku" w filmie

Sokrates

To ja proponuje to w sprawie tego pana: https://youtu.be/pf3UypMrwtE

ocenił(a) film na 5
szczex

Obejrzałem niewielką część i wyłączyłem dla własnego bezpieczeństwa :)

ocenił(a) film na 6
Sokrates

Cwaniaki myśleli, że go zrobią, a on ich zgasił jak pety.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

i bardzo dobrze, ukrócił to ich gwiazdorzenie, jeszcze trochę a by zamawiali kawior na backstage xD
a tak serio bardzo dobra scena
widzę że Pan od kiełbas okazał się czarnym koniem obsady i skradł całe show xD

ocenił(a) film na 5
Penelope400

Ciężko się nie zgodzić z tym co piszesz :) Oczywiście z przymrużeniem oka :)

ocenił(a) film na 9
Penelope400

haha dokładnie

ocenił(a) film na 6
Penelope400

poprzewracało im się w głowach, ale wiadomo sława z lokalnych pikników zobowiązuję ;) koleś jest najlepszy :)

Penelope400

TAK, ALE TO KILA sekund, film gniot straszny, za nasze pieniądze! Tego nie dało się ogląc
dać

ocenił(a) film na 8
Marysia_i_przyjaciolki

to nie oglądaj :)

ocenił(a) film na 8
Marysia_i_przyjaciolki

i uszanuj zdanie tych, którym się podoba

Sokrates

hehe fakt ta scena była dobra ... ale w filmie było kilka takich smaczków ;)

ocenił(a) film na 5
lukasz_zurek

Owszem :)

ocenił(a) film na 8
Sokrates

Tak . Najlepszy:-)

ocenił(a) film na 7
Sokrates

Ty mi, ku**a, nie cwaniakuj.

ocenił(a) film na 7
Sokrates

Bo to była prawdziwa scena.
Gość na planie filmowym rozłożył się z kiełbaskami
I akurat kamera przypadkiem go chwyciła, jak podszedł do aktorów
:)

ocenił(a) film na 5
de_Franco

Nie wiedziałem tego :D Ciekawe :)

ocenił(a) film na 1
Sokrates

ta to chyba jedna śmieszna scena z całego filmu, reszta naciągana.

ocenił(a) film na 5
masterp1_2

Gusta gustami, ale obiektywnie oceniając, 1 to moim zdaniem jednak przesada.

ocenił(a) film na 1
Sokrates

Możliwe ale wytłumacz skąd się wzięła ocena 7,2 jeszcze przed premierą filmu? Takie oceny mają najlepsze arcydzieła a nie taka bieda. Takimi fejkowymi ocenami sugerują wam co jest dobre i z czego macie się śmiać. Dałbym może 3 albo max 4 ale jak widzę 7 za taką biedę to sorry ale ale zapala mi się czerwona lampka i muszę dać 1 !

ocenił(a) film na 1
Sokrates

Dla przykładu, np inny film z Domagałą "Wkręceni", którego nie oceniam jakoś mega wysoko ale uważam, że był śmieszny i o wiele lepszy od Exterminatora ma ocenę 5,6. I wg mnie to adekwatna ocena i nawet nieco niska. Sam sobie zadaj pytanie czy scena z parówką i jazdy fiatem multiplą to sceny które windują ten film w kategorii arcydzieło. 7? Proszę Cię... Albo szydzenie z Komunii Świętej kolesia który stał w kolejce po leki ? Tak niski poziom będzie wyznacznikiem dobrego kina? To co widziałem w zwiastunach kolejnych komedii to kolejny badziew. Polska a raczej polskojęzyczna komedia idzie na dno.

ocenił(a) film na 4
masterp1_2

Byłem na filmie w kinie i faktycznie teksty które słyszałem wiele razy w innych filmach plus Domagała, który według mnie jest słabym aktorem. Plusy za Roguckiego i Żurawskiego - jak dla mnie ratują film. Niezły Lubos. Poza panem z kiełbaskami było kilka dobrych tekstów, ale można je policzyć na palcach obu dłoni. Dla mnie kolejnym plusem była muzyka. Co do fabuły i gry aktorskiej to jak wspominałem nie są to żadne wyżyny. Z braku laku można obejrzeć, ale jako komedia za bardzo się nie sprawdza. O wiele bardziej uśmiałem się na nowym Jumanji.

ocenił(a) film na 7
masterp1_2

Wg skali filmwebu 7 to film dobry, arcydzieło to 10. Na tle innych współczesnych polskich komedii 7 jest jak najbardziej adekwatne.

ocenił(a) film na 1
tellchar

To pokaż mi takie arcydzieło które ma średnią ocen 10. Dla Twojej wiedzy, najlepiej oceniony film ma średnią 8,65. A ta miernota jest oceniona niemalże jak filmy z top 500 filmwebu.
A ja myślałem, że to się ocenia wg własnego gustu a to się okazuje, że trzeba użyć porównania z innymi współczesnymi komediami, ahaaaa... brawo TY !

ocenił(a) film na 7
masterp1_2

Oczywiście, że ocenia się wg własnego gustu, ale porównywać z innymi filmami też można. A brawa raczej dla Ciebie, za bardzo adekwatną ocenę 1...

ocenił(a) film na 5
masterp1_2

"Dałbym może 3 albo max 4 ale jak widzę 7 za taką biedę to sorry ale ale zapala mi się czerwona lampka i muszę dać 1 !" a jeden post dalej :"A ja myślałem, że to się ocenia wg własnego gustu". Cóż za hipokryzja iście PiS-owska. Ja też myślalem,że to się ocenia według wlasnego gustu, a to się okazuje, że się ocenia, aby zaniżyć średnią,jeżeli wydaje nam się za wysoka... Brawo Ty!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Sokrates

Haha, też muszę przyznać, że wygrał :D

ocenił(a) film na 8
Sokrates

Ogólnie FILM nieźle zaskoczył na PLUS. Komedia która wyszła, a ciężko zobaczyć coś sensownego w tym gatunku. Exterminator po prostu wyszedł i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones