PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 242
oceny
6,6 10 1 37242
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń tego filmu to występ Roguckiego. On nie gra, on po prostu jest i nie widać, że z niego lepszy muzyk niż aktor :)

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Prawda, sympatycznie wypadł, na pewno nie jak amator. Ola Hamkało była zamierzoną i przerysowaną przeciwwagą ;)

ocenił(a) film na 8
Maja_90

nie wiem czy celowo przerysowano postać pani Hamkało ale ona co by nie grała to jest mega irytująca i jak dla mnie była jedyną aktorką która 'psuła' mi film , reszta super

ocenił(a) film na 3
sylwia05

sylwia05 dzięki bogu, że nie jestem odosobniona w tej opinii - Hamkało irytująca i po prostu zbędna. Tragiczne aktorstwo, gdyby nie ona film oglądałoby się o niebo lepiej

ocenił(a) film na 7
Maja_90

Roguc filmówke skończył, może nie na czystym aktorstwie ale pojęcie o rzeczywistości ma

Jendryn

Przecież Rogucki skończył PWST w Krakowie ;)

Jendryn

Jest dyplomowanym aktorem więc wie jak się gra ;) Jedan faktycznie zagrał ciekawie.

Jendryn

no właśnie, to wykształcony aktor, więc nic dziwnego że dał niezły popis. Mam nadzieję ze czesciej go będzie można oglądać teraz na dużym ekranie

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Jak dla mnie ta jego rola jest już po troszku kultowa. Świetnie pożenił aktorstwo i muzykę!

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Nie wiedziałem, że z niego wykształcony aktor, dobrze, że z upływem czasu nie stracił tej smykałki ;)

Jendryn

Nie stracił tej smykałki,bo regularnie gdzieś gra,chociaż to mogłes sobie sprawdzić kliknięciem w jego osobę.

ocenił(a) film na 8
miarara

Teraz już kliknąłem i będę sprawdzać pozostałe produkcje, a za jakiś czas ponownie wrócę do Exterminatora ;) Nic nie poradzę, że tak mocno się w mojej świadomości zakorzenił jako muzyk ;) Teraz będę go wypatrywał na ekranie.

Jendryn

W każdym razie ciekawy gość :)

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest zdecydowanie lepszym aktorem niż muzykiem :P

ocenił(a) film na 9
Domitronic

otóż to, niech więcej gra...w filmach!

ocenił(a) film na 6
Domitronic

też tak myślę:)

Jendryn

również jestem bardzo zaskoczony. nie spodziewałem się, że będzie, aż tak dobrze ;) a ten, jak tylko pojawia się ekranie to skupia na sobie uwagę, bo ta jego mimika twarzy jest bezcenna hehehe

lukasz_zurek

Co prawda w filmie nie wiele mówi, ale jak wiadmo nie jest to najwazniejsze. Chłopak "gra twarzą" :)

ocenił(a) film na 3
lukasz_zurek

Dobrze, że nie, np. „mimika pleców”.

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Do tej roli uważałam, że jest lepszym muzykiem niż aktorem. Fajnie, że dorównał teraz pierwszemu talentowi

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Chętnie widziałbym go częściej na dużym ekranie :)

ocenił(a) film na 8
Jendryn

a ja wiedziałam ze fajnie zagra , widziałam go już w Skrzydlate świnie i tam też super zagrał choć rola zupełnie inna

ocenił(a) film na 8
Jendryn

Rogucki mnie mega zaskoczył, a byłam go ciekawa. Świetnie zagrał.

ocenił(a) film na 7
Jendryn

W jakim to jezyku? Umie w aktorstwo itd, naucz sie polskiego

Jendryn

Rogucki gra po warunkach. :-) Muzykiem też jest super. W Gdyni fajowe grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones