Gotowi na wszystko. Exterminator (2017)

1 godz. 57 min.
  • Jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń tego filmu to występ Roguckiego. On nie gra, on po prostu jest i nie widać, że z niego lepszy muzyk niż aktor :)

27
    19odpowiedzi
    ost.
    • Maja_90
      Maja_90

Prawda, sympatycznie wypadł, na pewno nie jak amator. Ola Hamkało była zamierzoną i przerysowaną przeciwwagą ;)

• sylwia05
        sylwia05

nie wiem czy celowo przerysowano postać pani Hamkało ale ona co by nie grała to jest mega irytująca i jak dla mnie była jedyną aktorką która 'psuła' mi film , reszta super

• black_out
      black_out

Przecież Rogucki skończył PWST w Krakowie ;)

• emilkap88
      emilkap88

Jest dyplomowanym aktorem więc wie jak się gra ;) Jedan faktycznie zagrał ciekawie.

• Martarut
      Martarut

no właśnie, to wykształcony aktor, więc nic dziwnego że dał niezły popis. Mam nadzieję ze czesciej go będzie można oglądać teraz na dużym ekranie

• Laksandra
      Laksandra

Jak dla mnie ta jego rola jest już po troszku kultowa. Świetnie pożenił aktorstwo i muzykę!

• Jendryn
      Jendryn

Nie wiedziałem, że z niego wykształcony aktor, dobrze, że z upływem czasu nie stracił tej smykałki ;)

• miarara
        miarara

Nie stracił tej smykałki,bo regularnie gdzieś gra,chociaż to mogłes sobie sprawdzić kliknięciem w jego osobę.

• Jendryn
          Jendryn

Teraz już kliknąłem i będę sprawdzać pozostałe produkcje, a za jakiś czas ponownie wrócę do Exterminatora ;) Nic nie poradzę, że tak mocno się w mojej świadomości zakorzenił jako muzyk ;) Teraz będę go wypatrywał na ekranie.

• miarara
            miarara

W każdym razie ciekawy gość :)

• Domitronic
      Domitronic

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest zdecydowanie lepszym aktorem niż muzykiem :P

• romanowicz_karol
        romanowicz_karol

otóż to, niech więcej gra...w filmach!

• pearlanddiamond
        pearlanddiamond

też tak myślę:)

• lukasz_zurek
      lukasz_zurek

również jestem bardzo zaskoczony. nie spodziewałem się, że będzie, aż tak dobrze ;) a ten, jak tylko pojawia się ekranie to skupia na sobie uwagę, bo ta jego mimika twarzy jest bezcenna hehehe

• Filomena00
        Filomena00

Co prawda w filmie nie wiele mówi, ale jak wiadmo nie jest to najwazniejsze. Chłopak "gra twarzą" :)

• vinoadictus
        vinoadictus

Dobrze, że nie, np. „mimika pleców”.

• Viola__filmweb
      Viola__filmweb

Do tej roli uważałam, że jest lepszym muzykiem niż aktorem. Fajnie, że dorównał teraz pierwszemu talentowi

• franciszekabdyk
      franciszekabdyk

Chętnie widziałbym go częściej na dużym ekranie :)

• sylwia05
      sylwia05

a ja wiedziałam ze fajnie zagra , widziałam go już w Skrzydlate świnie i tam też super zagrał choć rola zupełnie inna