Gotowi na wszystko. Exterminator (2017)

1 godz. 57 min.
  • Jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń tego filmu to występ Roguckiego. On nie gra, on po prostu jest i nie widać, że z niego lepszy muzyk niż aktor :)

44
    21odpowiedzi
    ost.
    • Prawda, sympatycznie wypadł, na pewno nie jak amator. Ola Hamkało była zamierzoną i przerysowaną przeciwwagą ;)

• nie wiem czy celowo przerysowano postać pani Hamkało ale ona co by nie grała to jest mega irytująca i jak dla mnie była jedyną aktorką która 'psuła' mi film , reszta super

• Przecież Rogucki skończył PWST w Krakowie ;)

• Jest dyplomowanym aktorem więc wie jak się gra ;) Jedan faktycznie zagrał ciekawie.

• no właśnie, to wykształcony aktor, więc nic dziwnego że dał niezły popis. Mam nadzieję ze czesciej go będzie można oglądać teraz na dużym ekranie

• Jak dla mnie ta jego rola jest już po troszku kultowa. Świetnie pożenił aktorstwo i muzykę!

• Nie wiedziałem, że z niego wykształcony aktor, dobrze, że z upływem czasu nie stracił tej smykałki ;)

• Nie stracił tej smykałki,bo regularnie gdzieś gra,chociaż to mogłes sobie sprawdzić kliknięciem w jego osobę.

• Teraz już kliknąłem i będę sprawdzać pozostałe produkcje, a za jakiś czas ponownie wrócę do Exterminatora ;) Nic nie poradzę, że tak mocno się w mojej świadomości zakorzenił jako muzyk ;) Teraz będę go wypatrywał na ekranie.

• W każdym razie ciekawy gość :)

• Zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest zdecydowanie lepszym aktorem niż muzykiem :P

• również jestem bardzo zaskoczony. nie spodziewałem się, że będzie, aż tak dobrze ;) a ten, jak tylko pojawia się ekranie to skupia na sobie uwagę, bo ta jego mimika twarzy jest bezcenna hehehe

• Co prawda w filmie nie wiele mówi, ale jak wiadmo nie jest to najwazniejsze. Chłopak "gra twarzą" :)

• Dobrze, że nie, np. „mimika pleców”.

• Do tej roli uważałam, że jest lepszym muzykiem niż aktorem. Fajnie, że dorównał teraz pierwszemu talentowi

• Chętnie widziałbym go częściej na dużym ekranie :)

• a ja wiedziałam ze fajnie zagra , widziałam go już w Skrzydlate świnie i tam też super zagrał choć rola zupełnie inna

• Rogucki mnie mega zaskoczył, a byłam go ciekawa. Świetnie zagrał.

• W jakim to jezyku? Umie w aktorstwo itd, naucz sie polskiego