PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 248
ocen
6,6 10 1 37248
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Nastawiłem się chyba na coś więcej niż komedia romantyczna, przewidywalna, płytka z happy endem. Mojej Pani się podobało i to ważne, ale... mnie bardziej zaintrygowała reklama Lidla i ekologicznie produkowanej sałaty..., zresztą nie tylko mnie sąsiad z kina powiedział "ciekawe czy to prawda" ???
Po drugie liczyłem na więcej ciężkiej muzy, a dostałem kombi, papa dance itd.
Zresztą kolejny film, gdzie zwiastun wyczerpał fabułę.

ocenił(a) film na 8
Martinho33

Nie zgadzam się z Tobą, że to komedia romantyczna. Oto chodzi, że ta część romantyczna to jest coś bez czego film może się obyć. Mnie się film podobał, bo moim zdaniem jest realistyczny. Sam miałem zespół death metalowy Detonator w małym miasteczku Goniądz. Nie dość tego, tuż obok Goniądza są Mońki - prawdziwe miasto ziemniaczane, w którym we wrześniu odbywa się święto ziemniaka :) Kto wie, czy to nie była jakaś inspiracja dla Kochanowa?

Sam motyw romantyczny był niezrozumiały nieco i ta aktorka zupełnie nie pasowała do klimatu. Była zbyt wielkomiejska :)

Czy ten film ma jakąś głębszą warstwę... mnie na pewno przypomniał świetne lata gdy graliśmy koncerty na festynach.

ocenił(a) film na 6
detomastah

:) wpadła Ci ostatni jakaś ciekawa ciężka muza, ?

ocenił(a) film na 8
Martinho33

Ostatnio mniej słucham ciężkiej ale nowy Pain of Salvation jest dobry. Też posłuchałem sobie nowego Decapitated i jest to dobra rzecz (nie wiem, czy słyszałeś ale byli zamieszani w grubą sprawę - laska oskarżyła cały zespół o gwałt i siedzieli w więzieniu w USA, teraz wyszli, wygląda na to, że laska ściemnia ale to się okaże).

ocenił(a) film na 6
detomastah

Ja dużo słucham, tak z 20- 30 płyt miesięcznie, ale ciężko wybrać coś naprawdę ekstra, dlatego gdzie mogę dopytuję
chyba mamy podobny gust, bo dla mnie POS to chyba najlepsza płyta w 2017, zwłaszcza, że opiera się na przeżyciach wokalisty i to concept album
ja polecam Ci Soen, Vector, Pallbearer z lżejszej muzy Blackfield, The Mute Gods, Ayeron, mega klimat ma Wardruna lub nowy Waters (jak Pink Floyd)
jak chcesz jak mi coś wpadnie w ucho to Ci napiszę, jeśli mogę liczyć na to samo to super

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones