PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 246
ocen
6,6 10 1 37246
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Warto iść do kina

ocenił(a) film na 8

Wbrew pozorom jak to bywa w przypadku polskich komedii nie wszystkie smaczki zostały uwzględnione w zwiastunie.
Odnośnie muzyki to tylko raz usłyszeć można było mocne brzmienie, ale covery dawały radę. 2 godziny zleciały szybciutko. Zdecydowanym plusem był wybór niekomercyjnych aktorów.
Śmieszne sceny które zapamiętałem: "Naleśniczki", "Kiełbaski", "komunia", "casting", "kolorowe jarmarki", "nocowanie/zegarek", "multipla".

ocenił(a) film na 8
HIKOL

Kolorowe Jarmarki były extramocne :D

ocenił(a) film na 8
HIKOL

kiełbaski najlepsze były, to było tak...prawdziwe

ocenił(a) film na 8
HIKOL

Można się na tym filmie?! Można! Wisienki, Czeczot w multipli, rybki u ojca głównego bohatera i Żurawski sa znakomici.

Maja_90

Czeczot jako ojciec rodziny wymiata

emilkap88

Tatuś gromadki dzieciaków :) ale pasuje mu ta rola

matyldkaw

No i córkom naleśniczki ukradł z kolacji ;)

Maja_90

Lubos jako czarny charakter jest mega

ocenił(a) film na 8
Martarut

O też, tylko to było fajne, że nawet on nie był tak do końca zły. Ot śliski karierowicz z małego miasteczka jakich wiele. Myślę, że nawet on da się w pewnym sensie lubić :))

Maja_90

e, mnie on odrzucał od początku, brr
z daleka od takich typów

ocenił(a) film na 6
Martarut

Na początku mnie wkurzał, a to znaczy ze aktor dobrze zagrał, a wiadmo że Lubos słabych ról nie ma. Jednak sama postać paskudna.

milo_94

Jest wkurzający, ale taka postać, nie trzeba go kochać, aby docenić grę Lubosa.

HIKOL

dodałbym jeszcze "Imię deszczu" śpiewane z Wisienkami ;)

ocenił(a) film na 8
lukasz_zurek

O tak, cieszę się, że w tym filmie przypomnieli mi piosenkę z wczesnej młodości. I to chyba w jeszcze lepszym wykonaniu :)))

ocenił(a) film na 10
HIKOL

Krótko: dawno się tak nie obśmiałem :-) Od dawna nie dałem 10/10, ale ten film chyba przepalił wszystkie bezpieczniki.
Dodałbym jeszcze scenę "Czy pan się dobrze czuje?", pager, duch puszczy i wszystkie (!) sceny z panią burmistrz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones