PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787951}
6,6 37 239
ocen
6,6 10 1 37239
6,2 22
oceny krytyków
Gotowi na wszystko. Exterminator
powrót do forum filmu Gotowi na wszystko. Exterminator

Trochę się cieszę i trochę się boję, bo sztuka jest GENIALNA!!!! Błagam, nie spieprzcie tego!!

taurant

Niestety, podtytuł nie wróży nic dobrego. Obawiam się, że zrobią z tego "kolejną polską komedię idiotyczną". Zdjęcia z planu raczej nie tchną optymizmem.

taurant

Nie miałam okazji obejrzeć spektaklu, ale książka zabawna, polecam. Głównie o fascynacji bohatera zespołem KOMBI ;) Bohatera lat 12, bowiem w literackiej wersji mamy dwie płaszczyzny czasowe.

taurant

Też liczę na ten film. Zaangażowali dobrych aktorów, a to połowa drogi do sukcesu, więc jestem dobrej myśli :)

taurant

podobnie, jak i Ty liczę na to, że film będzie równie dobry co sztuka ... tym bardziej, że główny bohater jest obsadzony przez tego samego aktora ;)

ocenił(a) film na 6
taurant

Sztuki nie widziałem, ale postaram sie nadrobić do premiery :) Na film chętnie się wybiorę, bo zapowiada się niecodzienna historia no i ekipa też niezła.

ocenił(a) film na 8
milo_94

ja tak samo :)

ocenił(a) film na 6
Uniela

w takim razie widzimy się w kinie

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
taurant

Nawet nie wiedziałam, że to na podstawie sztuki jest, ale skoro ten sam aktor tu i tam to może być ciekawie.

Bella_88

ja o sztuce słyszałam już wcześniej ale nie wiedziałam że film powstaje. Jestem bardzo ciekawa tego filmu

ocenił(a) film na 8
taurant

Już po oficjalnej premierze. Podobno nie zepsuli ;) Pozostaje nam czekać na szeroką dystrybucję lub przedpremierowe pokazy.

ocenił(a) film na 8
taurant

Nie zepsuli!! Mimo swojego sceptycyzmu, wrocilam dzis z kina z poczuciem slusznie wydanych pieniedzy:) polecam

Magdalena_Macul

Tez tak miałam :) Fajnie się ogląda, świetny klimat z niezłą obsadą.

taurant

A jest nadal grana? Pod tym samym tytułem? Gdzie ewentualnie? Proszę o informacje. Film bardzo mi się podobał wiec sztuka jest , jak przypuszczam jeszcze lepsza.

kasiabeier

Ja spektakl widziałam niecałe 2 lata temu w Scenie na Woli. Jeśli nadal mają to w repertuarze to gorąco polecam. Wspaniała atmosfera, świetna energia i dużo humoru.

odwazna_ksiezniczka

Dziękuję bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones