Gotowi na wszystko. Exterminator (2017)

1 godz. 57 min.

Recenzje redakcji Filmwebu (1)

• Back to black

autor: Łukasz Muszyński

"Gotowi na wszystko" to po trosze opowieść o szorstkiej męskiej przyjaźni, spóźnionym dorastaniu oraz artystycznej wolności, której warto bronić, by zachować szacunek do samego siebie. Nietrudno dostrzec tu inspirację brytyjskimi komediami społecznymi w stylu "Orkiestry" bądź "Goło i wesoło".

zdaniem społeczności pomocna w: 96%

Recenzje użytkowników Filmweb (3)

• "Gotowi na wszystko. Exterminator" to najnowsza komediowa propozycja w polskich kinach. Już dawno postawiłem przysłowiowy krzyżyk na komedii jako gatunkowym filmowym. Najnowszy film w reżyserii Michała Rogalskiego sprawił, że musiałem zweryfikować swoje zdanie i to na plus.

zdaniem społeczności pomocna w: 100%
  • Death Metal z Krainy Ziemniaka

autor: DziurawaMarysia zaufany recenzent

Hasło "polska komedia romantyczna" działa na mnie jak płachta na byka. Każdy widz doskonale wie, że ostatnimi czasy mamy deficyt na dobre polskie komedie. Te same nazwiska, te same plakaty, to samo wtórne poczucie humoru. Z początku, gdy zobaczyłem ...

zdaniem społeczności pomocna w: 67%
  • To, co wychodzi temu filmowi najlepiej, to wygrywanie relacji między członkami zespołu. To momentami naprawdę świetny buddy movie, w którym czterech indywidualistów musi pracować razem. A jacy oni są razem fajni. Widać chemię, widać fun, widać improwizację.