PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476580}
8,2 437 677
ocen
8,2 10 1 437677
7,6 40
ocen krytyków
Gran Torino
powrót do forum filmu Gran Torino

a barman na to: "wypierdalać stąd!"

Ten kawał miażdży. Osobiście, mój ulubiony.

użytkownik usunięty
rockydrago_

Ha! Ha!, dokładnie, 10/10

ocenił(a) film na 8

zgadzam się rewelka 10/10 !

sylsob1

Aż nie mogę uwierzyć ,ze nie zostaliście wszyscy nazwani "Polaczkami" ;) Widzę ,że filmweb stoi nieco wyżej niż facebook zatem i antypolonizm nie jest tu tak silnie zakorzeniony.

ocenił(a) film na 9
Ottiss14

To taki zdrowy antypolonizm, raczej antypolaczkowatość!! Zresztą stara mądra zasada "narodu wybranego" - kogo Bóg kocha, tego chłoszcze. Trochę autobiczowania nie zaszkodziło nigdy i nikomu:))))

użytkownik usunięty

Ale oczywiście, gdyby nie był opowiedziany przez Clinta, to byłby tyle warty ile kawały pana Strassburgera z "Familiady".

użytkownik usunięty
rockydrago_

TAAAAAA bravoooo to prawda jesteśmy rasistami, antysemitami ale to powód do dumy :)))

ocenił(a) film na 10
rockydrago_

W jakiś sposób jest to dowcip kosmopolityczny, bo wszyscy wychodzą razem.

ocenił(a) film na 9
rockydrago_

I od tej chwili pokochałam postać Waltera xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Brehen

Dobre, a z ust Clinta byłoby lepsze ;)

ocenił(a) film na 7
rockydrago_

Mój też :-(

ocenił(a) film na 8
rockydrago_

Popieram postawe rezysera (brak cackania sie ze sztuczna poprawnoscia polityczna). Co do "rasizmu" - Tylko uposledzona, dobrze wytresowana malpa uznalaby to za rzeczywisty "rasizm" - NIKT tutaj nie cierpi, żart jet raczej łagodny (najwyzej malo "kulturalny" - ale czego spodziewać sie po prostej barowej rozmowie). Poza tym barman zawsze mogl byc czarno-zoltym zydowkim zambosem, wiec jego sprawa jak traktuje klientow.

ocenił(a) film na 9
rockydrago_

I to mówi syn polskich imigrantów. Genialne jak cały film. Czyż nie tak się dociera do inteligentnej publiczności

ocenił(a) film na 9
Martin_Smith

film genialny, ale dzisiaj by niestety nie powstał. dobrze, że powstał w odpowiednich latach i cieszmy się nim. a kawał sam w sobie perfekcyjny ! nawet ten ksiądz sie usmiał w barze^^

ocenił(a) film na 7
rockydrago_

Meksykanin, żyd i kolorowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones