PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695454}
6,0 13 997
ocen
6,0 10 1 13997
3,5 20
ocen krytyków
Gwiazdy
powrót do forum filmu Gwiazdy

Film ponoć o piłce nożnej jak i miłości. Co za zabawna próba zjednoczenia seansu pod kątem zarówno kobiet jak i facetów. Nie ma to jak iść na randkę na film, na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Frix99

jak dla mnie idelane posunięcie, moja dziewczyna nie będzie miała argumentu, że nie cche iść :)

Frix99

tematyka piłki i reżyseria Kidawy-Błońskiego ... do mnie to przemawia

pawelP84

dokładnie, właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

ocenił(a) film na 5
Frix99

zdajecie sobie sprawę że tam mało miłości dużo zdrad dużo wódki ... ja bym nie była zachwycona jakby mnie facet wzioł na taki film a tam same zdrady i gołe cyce ..

sieradzkamadzia

upraszczasz, człowiek idzie do kina zobaczyć ciekawą historię z dobrą obsadą, ale wiadomo wszystko jest kwestią gustu

ocenił(a) film na 7
Frix99

No nie jestem tego pewna. Od dawna mam ochotę na ten film, ale jak w opisie przeczytałam o wątkach miłosnych, to aż mi ciśnienie skoczyło. Kocham piłkę nożną, ale jak już ktoś tworzy film o piłkarzach, to niech będzie od początku do końca o piłce, a nie jakieś bzdety romansowe. Przecież można było zrobić jak np w filmie "Pele" (osobiście bardzo polecam) - konkretnie i na temat. Serio, po tym, co przeczytałam w opisie, to ja już nie jestem taka pewna, czy sięgnę po to dzieło.

użytkownik usunięty
Frix99

Eh, nie każda dziewczyna lubi wątki miłosne, mnie osobiście akurat odrzucają. Szczególnie jeśli wpycha się je tam gdzie są zupełnie zbędne, a tak to właśnie zdaje się wyglądać w tym filmie. Obyłby się on bardzo dobrze bez tego wątku, który z tego co słychać przysłania pasję bohatera do piłki i w ogóle jakikolwiek sens filmu.

Frix99

Ludzie, ironizowałem przecież. Nikt nie wyczuł, jak widzę.

Frix99

a kto wie, co miałeś na myśli, osobiście film polecam i to właśnie na randkę

ocenił(a) film na 8
kaczor_07_K

też myślę, że na randkę jest ok :)

ocenił(a) film na 7
Frix99

Jestem kobietą, uwielbiam piłkę, nie byłam na nim na randce tylko z przyjaciółmi, było spoko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones